Priserne svrbenie malych pyskov

Príspevok v téme: Priserne svrbenie malych pyskov
eneta

Dobry den, minuly tyzden vo stvrtok som pocitila posvrbkavanie v okoli posvy, k lekarke som isla v piatok a predpisala mi Flukonazol. Dala som si ho v piatok a vcera a dalsi si mam dat vo stvrtok. Zobrala mi aj kultivaciu, este stale cakam na vysledok. Vytok mam biely, tekuty, bez zapachu, okolie posvy a male pysky mam cervene, hrozne svrbiace, aj ked uz je to lepsie. Mavala som kvasinky, ale uz dlho ma to takto priserne nesvrbelo. Skusila som si to potriet zvonku antimykotikom, ale to svrbenie sa zdvojnasobilo, musela som sa rychlo poutierat. Poradi niekto, co robit? Mam chut si sadnut do octu.

Bnb

lobo20 no ženy tam bývajú aj normálne kyslé ale keďže ty si predtým nebola, tak to môže niečo znamenať. Ale hoci aj orálnemu sexu by som sa vyhla v období keď tam nie si zdravá, predsa aj v ústach sú všakovaké baktérie. Zájdi, za gynekológom, testy toho povedia najviac.

Bnb

lobo20 no ženy tam bývajú aj normálne kyslé ale keďže ty si predtým nebola, tak to môže niečo znamenať. Ale hoci aj orálnemu sexu by som sa vyhla v období keď tam nie si zdravá, predsa aj v ústach sú všakovaké baktérie. Zájdi, za gynekológom, testy toho povedia najviac.

lobo20

Dobrý večer. Mám 17 rokov. Včera sme mali s priateľom intímnu chvíľku (nie sex) a dnes, keď som mu povedala,žee ma príšerne svrbia malé pysky a musím si to stále škriabať, tak že to až štípe pri cikaní mi povedal, že vraj som bola kyslá. Toto svrbenie mávam pomerne často, ale vraj sa stalo prvý raz, že som bola kyslá. Čo by to mohlo byť? Používam zatiaľ mastičku Fungcidin. Stačí to? Alebo zájsť radšej ku gynekológovi? Ďakujem za rady.

lobo20

Dobrý večer. Mám 17 rokov. Včera sme mali s priateľom intímnu chvíľku (nie sex) a dnes, keď som mu povedala,žee ma príšerne svrbia malé pysky a musím si to stále škriabať, tak že to až štípe pri cikaní mi povedal, že vraj som bola kyslá. Toto svrbenie mávam pomerne často, ale vraj sa stalo prvý raz, že som bola kyslá. Čo by to mohlo byť? Používam zatiaľ mastičku Fungcidin. Stačí to? Alebo zájsť radšej ku gynekológovi? Ďakujem za rady.

tana123

Ahoj, na bakteriálnu vagin.je Vitagyn C info najdeš na www.vitagyn.cz. Čo sa týka toho svrbenia tak známa mi poradila masť(čipky( Cicaridina + poševný výplach Aflovag.Určite sa ešte poraď s gynek. Adka

Kajka22

Mne na toto lekárka predpísala antimykotiká a odporučila brať súčasne aj wobenzym. Celkovo na posilnenie imunity. Mne to zabralo, mykózu som odvtedy nemala.

silviklh

Kejti,vyzera to ako mykoza.vytok nemas? u gyn,si uz bola,aspn prvykrat?treba napr.ten canesten krem,ale naj. je vyter,ci sa ti to nedostalo aj dovnutra.

Kejti

Ahoj mam 13....uz od štvrtka ma svrby v oblati malych pyskov a posvoveho vchodu....stale si to skrabem az niekedy ked cikam tak ma to štipe....som zufala a bojim sa ze je to nieco vazne prosim poradte mi co mam robit,