Priserne svrbenie malych pyskov

Príspevok v téme: Priserne svrbenie malych pyskov
eneta

Dobry den, minuly tyzden vo stvrtok som pocitila posvrbkavanie v okoli posvy, k lekarke som isla v piatok a predpisala mi Flukonazol. Dala som si ho v piatok a vcera a dalsi si mam dat vo stvrtok. Zobrala mi aj kultivaciu, este stale cakam na vysledok. Vytok mam biely, tekuty, bez zapachu, okolie posvy a male pysky mam cervene, hrozne svrbiace, aj ked uz je to lepsie. Mavala som kvasinky, ale uz dlho ma to takto priserne nesvrbelo. Skusila som si to potriet zvonku antimykotikom, ale to svrbenie sa zdvojnasobilo, musela som sa rychlo poutierat. Poradi niekto, co robit? Mam chut si sadnut do octu.

jajkafr

eneta
skús si kúpiť ženský čaj a pi 1-2x denne ja mám výtok už od leta a nemôžem sa ho zbaviť kultivácia, ktorú mi robili 2x však neukázala nič :( lekárka mi predpísal nejaké čipky, mastičky a nič nepomohlo :( výtok mám žltobiely... asi posledné dva mesiace pijem ženský čaj každý deň 1-2x a zdá sa mi, že to prešlo občas mám výtok, ale už len slabučký :) ... skús za vyskúšanie nič nedáš možno to bude lepšie... ja pijem ženský čaj z aloe vera od firmy Herbex zdá sa mi najlepší :)

eneta

Help, diky za radu, ale ja som takych capikov a masticiek uz do seba postrkala habadej. Pred rokmi to boli Fytofontána GYNTIMA PROBIOTICA vaginálne čapíky, co je zrejme velmi podobne lactovagu a nepomohlo. Kvasinky mi pridu nacas:((

Help

LACTOVAG pôsobí proti vaginálnym kvasinkovým infekciám,

LACTOVAG môžu používať aj ženy v tehotenstve (po predchádzajúcej konzultácii so svojím lekárom),

LACTOVAG svojím účinkom ochraňuje plod pred potratom, narodením nedonoseného dieťaťa a rozvoja infekcií po pôrode,

LACTOVAG môžete používať súčasne s antibiotikami (po predchádzajúcej konzultácii so svojím lekárom),

LACTOVAG vaginálne čapíky sú balené v špeciálnom obale, ktorý zabezpečuje maximálnu ochranu vaginálnych čapíkov pred ich kontamináciou z okolia.

Narušení mikroflóry pochvy - bakteriální vaginóza - je nejrozšířenější problém u žen v reprodukčním věku. Statisticky je potvrzeno, že až 19% mladých žen trápí nemoc, 15 - 37% těhotných žen, až 40% žen s častými záněty pochvy. Ve více než 90% případů se setkáváme s bakteriální vaginózou u pacientek stěžujících si na dlouhodobé a nepochopitelné výtoky.

Bakteriální vaginóza je charakterizována snížením počtu, případně úplnou absencí bakterií, způsobujících mléčné kvašení a znásobení množství patogenní mikroflóry. Vytvoření kyselého prostředí v pochvě chrání organismus od vniknutí infikujících bakterií.

Vaginální čípky LACTOVAG obsahují bakterie mléčného kvašení, které tvoří podstatnou část lokálního ochranného mechanismu ženy. Používáním přípravku LACTOVAG se vytváří kyselina mléčná, která působí proti infekci. LACTOVAG způsobuje kyselé prostředí, která zabraňuje růstu a množení patogenních mikroorganismů.

Živé laktobaktérie, nacházející se ve vaginálních čípkách jsou vybrány tak, aby od prvního použití "začali pracovat" aktivně, vytlačili veškerou relativně patogenní mikroflóru z pochvy.

miamiamiau

ahoj,,, to co mas, su len bakterie, mne na to pomaha Feminela Vagi C, je to vitamin C, ktory ich zabija, stoji to okolo 7 eur a treba ich dobrat vsrtky, inak su to vaginalne tablety.....skus, to je to aj bez receptu,...

eneta

Dakujem za radu, ale neviem, kde by som ho zohnala, nezijem na Slovensku. Pockam na tu kultivaciu, ci to su kvasinky, ci co.