Zarieknutie... čo s darmi?

Príspevok v téme: Zarieknutie... čo s darmi?
Anička 007

Ahojte,
sesternica ma podozrenie, že ju teta zariekla. Tá sa zaobera magiou a podobnými vecami. Ako svadobný dar dostali od nej koberec. Od vtedy sa jej narodili dve deti, ktore maju dosť velke zdravotné problemy. Tak teraz sa chcu zbaviť toho koberca, ale nevedia, či ho stači vyhodiť, alebo radšej spaliť?
Nezaoberate sa niekto takýmito vecami? Neviete poradiť?
A tí čo sa chcu vysmievať, tak nechajte si to pre seba a neodsudzujte.. ďakujem

biopich

neviete sa len s tym vysporiadat ze dieta ochorelo a tak sa pokusate najst pricinu toho vsetkeho...na niekoho to zvalit musite...ked nie na lekarov, tak na magiu..ako uz tu bolo pisane je to aj o zmyslani ked budete presvedceny ze tetka je bosorka a vam chce zle vsetko co sa vam prihodi budete zvalovat na nu... zmierte sa s tym ze v zivote sa stavaju aj zle veci..male deticky umieraju teraz budeme podozrievat zle tetky o ktorych sa rozprava ze su bosorky? Velmi si mi pripomenula moju kamaratku este zo skoly oni boli tiez presvedcene ze maju taku susedku a ze pocarovala ich otcovi a ze im dava pod prah rozne gebuziny a poziciava si od nich veci a vracia ich zacarovane a vtedy sa im stavaju rozne zle veci. Ja sa len pytam preco jej nadalej poziciavaju veci, preco sa s nou vobec bavia, preco od nej beru rozne dary... uz len koli tomu je to ludska hlupost aj keby to bola pravda... a co s kobercom? vyhodte ho ked vas to tak trapi ze je to v koberci ked myslite ze sa s tym kobercom udeju zazraky a dieta sa vylieci...

katalinka

a na čo ten koberec brali keď vedeli, že tetuška je BOSORKA...
a datelinka to pomenovala pekne...chudáci hasiči :-()

datelinka

mali by spáliť rovno celý byt, lebo čo ak to nie je koberec, ale lampa, stolička, sedačka, kus nábytku, alebo omietka, čo zle maliar namiešal...

dobra vila

A co sa ta pani zaobera ciernou magiou???
Pretoze existuje tzv. biela magia a ta je pozitivna. Myslim, ze keby sa zaoberala ciernou magiou, tak by ju kazdy zaskatulkoval, ze to to nema v hlave v poriadku, ved od takeho negativneho cloveka by som sa aj ja drzala bokom.
A to, ze sa zaobera magiou, vedeli uz aj vtedy, ked od nej prijimali dar?
Tak ho mali rovno niekomu darovat, alebo ho niekam zasit, ked obvinuju koberec ako dovod choreho dietata.
Vies, keby ich bola zariekla, tak k tomu isto nepotrebuje koberec...
A ked uz teda koberec obvinuju ako nasledok zdravodnych handicap-ov (cize v tom silne veria, ze on je nosicom ich problemov), tak co sa zaoberaju takymito veci, ci ho niekam odlozit, alebo spalit. Nech ho spalia a dovidenia. Len by som bola zvedava, ci by im to k niecomu bolo.
Vsak nech skusia, potom by vsak deti ako sibnutim carovneho prutika mali byt zdrave...
Ver mi, ze koberec s tym nema nic spolocne, ale ked sa im na dusi ulavi, tak nech ho teda spalia. A vsak ona nevie, aku tetu ma? Ci ma v hlave vsetkych pat pokope a ci nie? Preco by chcela skodit vlastnej rodine? Nech si to cele daju v hlave dokopy a nechaju si to prejst... ale tak drzim palceky, nech su dietky zdrave.