Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??

Príspevok v téme: Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??
sisinkaa

Ako mam povedať kamarátke že mám dlhodobo pomer s jej manželom? Alebo mám zostať ticho a ďalej mlčať? Ona je zaslepená, verí mu všetko. Nechcem jej ublížiť ale už to nechcem tajiť nech vie ským žije. Je to len o dobrom sexe, nič iné v tom nie je. Ide o to, že on stým začal prvý, prvé návrhy, prvé smsky, ja sama by som ho nikdy neskontaktovala.

agness

Povedz mi, kvôli čomu jej to chceš povedať?? Nenič manželstvo, radšej tomu dotyčnému povedz, že končíš a už nikdy viac s ním nič nechceš!!! Začni od seba-a neosravedlňuj sa-aj ty si na vine-nebolo by sa nič stalo,keby si ho rázne odmietla hneď na začiatku.

dobra vila

Dievca, ty nevies milovat, ak by ti to neprekazalo, ze tvoj manzel by ta podvadzal za chrbtom!!! Tak ja ti to prajem... ale dievca ako ty, si dlhodoby vztah nenajde, ver mi... chlap pride na to, "co ma doma", takze je to otazka mesiacov/mozno par maaalo rokov. Daj na mna, uvidis.
Ty iba potrebujes niekoho, aby ti robil spolocnost, mozno ti kupoval nejake cacky-backy so svojou hrubou penazenkou a aby si zaroven aj mohla ublizovat inym, dobrym ludom...
Tu ja koncim... niet o com, ked niekto to ma v hlave kompletne rozbite... hrach na stenu hadzat...

sisinkaa

Ak si moj buduci priatel najde niekoho na sex okrem mna, tak mi to nebude vadit ja nie som ziarliva, mozme ist aj do trojky :D (ale len s dvomi muzmi) A ak by si nasiel on, najdem si aj ja. Ale potom by nemalo zmysel byt spolu, ale my sme si hned na zaciatku povedali ze ak jeden z nas bude mat v hlave niekoho ineho tak skoncime vztah, zatial sme len kamarati ale cez vikend ideme spolu na vylet aj s jeho syncekom, tak sa velmi tesim ze spoznam aj maleho. A mozno uz tu sexualnu hracku ani nebudem potrebovat a viac ho k sebe nepustim.

kajka01

sisinka tym tvojim poslednym prispevkom si to zaklincovala...vies ono preto su tu take hlasky, ktore ta (akoze) urazaju lebo takato situacia si ani nic ine nezasluzi. tak ak ti vyjde vztah s tymto chlapom mozno tiez bude "len" sexovat este s niekym. som zvedava ci aj potom by si povedala ze to nic nebolo ziadna falos, zrada...len sex.
a vobec zaraza ma ze ta to ani trosku nemrzi aspon koli tej kamaratke a stale v tom pokracujes a skoncis to len ak ty uz budes mat ineho. to ti ten sex stoji za to ze zradzas cloveka ktory ta ma rad a veri ti???( myslim tym kamosku)..aspon nad niektorymi vecami by si sa mohla zamysliet ..potom nerozumiem naco si sem vlastne pisala.

Natty23

Tak ja dufam,ze tvoj vztah s dobrym a milym muzom skonci skor nez zacne ..by si dal chudak chlap... taku osobu bez chrbtovej kosti aby spravil "matkou" svojmu dietatu....take ako ty si nezasluzia mat plnohodnotny vztah..kedze inym ludom ho rozbijaju...

romanticka

Co ak Ta Tvoj nadejny priatel bude podvadzat a Ty sa mu budes doma starat o synceka?
A mozno to budu robit aj v posteli,v ktorej spavate spolu.
Ale ved vlastne o nic nejde,Tvoj priatel bude pre danu zenu len stroj na sex.
Myslim si,ze nikto by Ta neurazal ak by si napisala,ze Ta to mrzi a chces to povedat kamoske aj za cenu kamaratstva.Tak by to bolo ine.Ale Ty s nou ides na kavu,ona chudinka sa trapi,ze mnazela nepritahuje,lebo s nou nespava a Ty sa v duchu smejes.
Tak sa necuduj,ze to ludi rozculi.

sisinkaa

Slecny ale ja som vas neurazila ani v jednom mojom prispevku, tak by ste to hadam nemuseli robit ani vy! Zacina sa mi rysovat vztah s milym a dobrym muzom s dietatom tak ak to vyjde, skoncim to s mojim zenacom a budem sa venovat len partnerovi a jeho syncekovi. Toto je len potreba, ziadne city (ani sebeckost, ani lutost, ani falos) tu nemaju svoje miesto. Tu nejde o to ze je to kamaratkin manzel! Je to len ako stroj na sex

romanticka

dobra vila : Ja si tiez myslim,ze nema na ineho,tak sa jej ozval zenaty a ona sup sup do postele,lebo nikto iny ju nechce.
A od 20 to s nim taha,takze taka mlada a on mal 33.
Trosku divne,neverim,ze by sa pozrel za nejakou sliepockou,ked ma doma mladu manzelku.