Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??

Príspevok v téme: Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??
sisinkaa

Ako mam povedať kamarátke že mám dlhodobo pomer s jej manželom? Alebo mám zostať ticho a ďalej mlčať? Ona je zaslepená, verí mu všetko. Nechcem jej ublížiť ale už to nechcem tajiť nech vie ským žije. Je to len o dobrom sexe, nič iné v tom nie je. Ide o to, že on stým začal prvý, prvé návrhy, prvé smsky, ja sama by som ho nikdy neskontaktovala.

pija

sisinkaa...prajem ti aby sa ti to v zivote vratilo...lebo to čo píšeš o tebe hovorí že si bezcharakterná...a tvoja kamoška je tiež poriadna krava keď si to za tri roky nevšimla

asdga

cim dalej tym viac je to nezmyselnejsie, taky rozum nemoze mat dospely clovek, bude to nejaky strasny blud, tej sisinke to asi pripada hrozna svanda zeeeee?( recnicka otazka neopovedaj) tak sisi umyt zubky a spat je dost hodim zajtra stavas do skoly dufam ze na prvouku naucena, asi velmi pozeras tv ja si uz dlhsiu dobu myslim ze tie telenovely kazia mladez, ved kam sa len pozrem sami fetak neverny, este ze ja som sa uz narodil osvieteny, na svoj vek neskutocne vyspely a v podstate temer dokonali, nwm ako by som prezil keby som bol takyto pripeceny, no tak nemoze byt kazdy genialny ako ja ze? (recnicka otazka neodpovedat). cmuq

sisinkaa

asdga kludne ti dam aj moj nick na pokeci ak chces alebo cislo to je leppsie aby si sa presvedcil ze som zena! Ak sa niekomu nejaka tema nepaci musi byt hned vymyslena?

romanticka

A kolko mate vsetci traja rokov?
Myslim Ty,Tvoj sexualny maniak a Tvoja exkamoska?
Pekne vymyslene,necudovala by som sa keby si napisala,ze ste si to rozdali na toalete,aj ked bola doma jeho manzelka :-)

sisinkaa

tak asi nemam svedomie, ale je mi takto dobre!!! A neviem kto napisal o tej ich postely, ano robili sme to uz aj tam ale on ma tam zatiahol ja som sa bala najskor.