Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??

Príspevok v téme: Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??
sisinkaa

Ako mam povedať kamarátke že mám dlhodobo pomer s jej manželom? Alebo mám zostať ticho a ďalej mlčať? Ona je zaslepená, verí mu všetko. Nechcem jej ublížiť ale už to nechcem tajiť nech vie ským žije. Je to len o dobrom sexe, nič iné v tom nie je. Ide o to, že on stým začal prvý, prvé návrhy, prvé smsky, ja sama by som ho nikdy neskontaktovala.

biopich

ako sa peknevyhovaras ze ON ON ON vsetko zacal...keby si bola spravna kamoska a baba tak si s nim nezacnes a na zaciatku jej povies koho ma doma. To ty si ta co to spackala ... pravdaze aj on. Nech sa paci povedz jej to ale ver tomu ze na teba sa viacej nahneva ako na neho jemu mozno uveri klamstva lebo je zaslepena a bude ta mat za ziarlivku co len chcela rozbit ich vztah a dostat ho len pre seba :-) muzi vedia vsetko obratit a zatlkat

dobra vila

"Nechcem jej ublížiť ale už to nechcem tajiť nech vie ským žije."

Zacnem tym, ze som veeelmi mierumilovny clovek, ale nic ma nevyvedie z miery viac, ako lacne radodajky a sprosti chlapi...takze:

Nech vie s kym zije??? Lahko je to zvalovat iba na chlapa, co?! NEVERA JE STALE OBOJSTRANNA!!! Ved ty si sa nechala zviezt, ty sliepka. Hanba takemu chlapovi, humus a taka ista hanba aj tebe, slepica jedna falosna... Byt ta manzelka, tak ti vytrham vsetky vlasy... Podvadzat svoju kamaratku... ako si to len mohla dopustit... Lebo to vie kazdy davno, ze chlapi su curaci, bohuzial, ale este trtkat s kamaratkinym manzelom, to je uz silna kava. Chuda, to snad nepredycha. A teraz prepac, ale idem sa z tvojej povahy pogrcat!

malunka

Prestan spavat sa jej manzelom, nelez druhym do kapusty resp. postele a najdi si slobodneho bez zavazkov. S nim sa dohodnite, ze ti zalezi na svojom charaktere (teda aspon dufam) a este aspon kusok na kamoske, takze co sa stalo sa stalo, ale obaja s prepacenim sa vyraz drzte huby a snazte sa, aby sa to k nej nikdy nedostalo. On je hajzel a teba aj tak vymeni za inu a jeho zena mu bude este dlho naivne doverovat. Alebo ked s nim chces dalej spavat, skonci s kamoskou uz aj tak neuprimne kamaratstvo a nadalej si uzivaj dobry sex. A porozmyslaj, ako sa raz mozes citit ty, ak nejaka baba bude namotavat chlapa, ktoreho ty budes silno milovat a on aj napriek tomu, ze to povodne nebola jeho iniciativa len podlahol si vsak bude s nou uzivat dobry sex. To ti urcite tak paradne nadvihne ego...

monimoni

ale za kamosku by som ta nechcela....

ja by som na tovjom mieste zakrocila uz vo chvili, keby mi daval navrhy, najprv by som jehi upozornila, ze ti to poviem, ak neprestane.... a ze si na nehoposvietim aj co sa inych zien tyka...a ak by neprestal ukazala by som jej tie sms...ale ostala by som ja cista :)

monimoni

podla mna je to len o tom, ci ju ty chces ako kamosku stratit teraz,alebo az neskor...
Pretoze, ak je normalna a ma kus hrdosti,vykasle sa na teba

nepisem ti to v zlom,ale pozri sa... ak sa jej teraz priznas, moze sa stat, ze sa vysere na vas oboch... resp, to horsie, ze jeho si obhaji,lebo my zeny sme uz raz take naivky zalubene

a ak jej to teraz nepovies, raz sa to dozvie....a stratis ju potom, za to, ze si jej to nepovedala teraz :)))

ale inak sme uplne jednoduche stvorenia my zeny

Natty23

ake chudatko z teba..on s tym zacal a tebe ine nezostavalo len s tym suhlasit..ja na mieste jeho manzelky by som chcela vediet co mam za manzela ale aj co mam za akoze kamaratku..neni si o nic lepsie ako ten chlap

jancecka

keď sa už tak stalo tak priznala by som si diel svojej viny, priznala sa kamoške, nechcela by som ju trápiť a už len čakať ako sa rozhodne, treba počítať s tým, že keď tak slepo verí manželovi, tak ju niečím uhovorí a ona pretne vzťahy s tebou. všetko je možné, nepoznám ju