problemy s priatelom

Príspevok v téme: problemy s priatelom
zuzka0609

dobry den.zijem s priatelom v podnajme,pozname sa rok aj tri mesiace,ja mam 36,on34.neviem ci je problem vo mne,alebo v nom,ale je to stale horsie,pohadame sa kazdy tyzden,pre take veci,hlavne pre peniaze.on mi vycita kazdu druhu vec,co kupim,nechodim minat peniaze na hluposti,iba na domacnost,hlavne do kuchyne.nas mesacny rozpocet nieje velky,ale snazime sa vyzit,aj nieco odlozit,lenze jemu vadi ked kupim salamu za 1€,aleb maso na obed.a zacne sa to tak,ze poviem mu ze som uvarila npr.gulas s knedlou,najprv je dobre,ale o dve minuty uz zacne,naco si zase robila maso,zbytocne si minula dalsie peniaze,takto nikdy nevyzijeme,minies kazdu korunu co mame....atd...a uz je ofucany,vobec sa somnou nebavi,ani neje nic co som spravila.neviem si s nim dat rady.vela krat som mu navrhla,ze ked to ja neviem,aaby on hospodaril s peniazmi a staral sa o domacnost.ale to nie.nieje samostatny,este aj na postu musim ist s nim,lebo nevie vypisat sek.poradte mi,ako nanho,lebo uz som zufala z jeho chovania. dakujem.

jana66

Jéžiši...ja mám už dosť rokov, ale byť vo vašom veku dnes...bože...nie je nič horšie v živote ako žiť s partnerom, ktorý ti bude vyčítať každú korunu...nepomôže ti ani klamanie, že tie topky boli lacné...stále budeš mať oheň na streche...ak ho miluješ, nie je čo riešiť...život ale ľahký mať nebudeš...neviem, či je snaživý, ale ked potrebuje aj doprovod na poštu, tak veľmi praktický nie je...porozmýšľaj dobre, či je to vhodný partner pre život...ja by som ho rýchlo vymenila...

kajka01

pokial je to len na sviatky, a naozaj len take formalne, ze si clovek spomenie je to uplne v poriadku..nemas sa absolutne preco hnevat..a tebe fakt asi neodpisal preto, ze vedel, ze bude s tebou este v ten mate pekny plan ako stravite spolu...jej odpisal lebo zase podakovat sa patri ked niekto napise a bud rada, ze aj jej nepodakoval osobne :) a podla toho co pises ze jej napisal len to dakujem tak naozaj myslim ze to vsetko bola len formalitka

anjelik9

podla mna si o to koledoval ked jej vešia na nos že mu pisala sak nech si to necha pre seba a bude klud ne? a kvetinka jej podla mna nemusi hovorit =) a že sa spolu bavia šak dobre ale tak štýlom bývalý bývala =)

barbinka

ja zasa svojim bývalým nevypisujem a ani sa s nimi nestretávam, je to minulosť a tou sa netreba zaoberať. Podľa mňa to nie je normálne.

isabella

nooo, vies preco neodpisal tebe? pretoze s tebou vedel, ze stravi pekny vecer a bude s tebou... a preco odpisal jej? lebo sa s nou uz nestretava, tak bud stastna...
viac ti na to nenapisem, podla mna si sama zbytocne vyrabas problemy...

usiko

zuzka,

aj mne byvali pisu, aj ja im na sviatky...teda uz pomaly to ustava, ale moj tiez pise byvalym...je to normalne, patria do jeho zivota, resp. jeho spomienok...

uhlie

Podla mna ta ma rad a vie, ze by si sa mu v mobile hrabala tak, ci tak, takn ti to radsej rovno hovori, ze si dopisuje s priatelkou. Inak si asi dost problemova, ked riesis sukromne problemy na verjnom fore.

zuzka0609

ahojte.po dlhsej dobe som tu znovu.Jeden problem sme si vyriesili a mam dalsi.Neviem,ako mu mam normalne vysvetlit,ze sa mi nepaci,ked na kazdy sviatok pise jednej svojej byvalej a ona jemu,aj ked je uz ona tiez vydata...ono by ma to ani tak nestvalo,ale on sa tym vzdy pochvali,ze mu pisala sms..prednedavnom mal narodky,vzal si volno v praci,ked som prisla ja domov,isli sme spolu na veceru,potom vytiahol sampus,a spravili sme si pekny vecer.a zase sa pochvalil,ze mu ona pisala,aj ja som mu poslala sms,ale jej odpisal...ze,,dakujem kvetinka,a mne ani slovko.a toto som mu povedala,ze ja som tiez cely den cakala na nejaku odpoved.vykrikoval mi ze som chora,ako mi take nieco moze vadit..no,vadi mi to.Povedala som mu na to tolko,ze ked si aj pisu,nemusi mi to on hned vesat na nos,ked vie,ze ma to stve,potom by nemuseli vznikat taketo hadky.podla neho je toto vsetko z jeho strany normalne.povedzte mi,je to normalne?alebo ja som naozaj sibnuta? Dakujem

purblanka

kačiatko,no je to smutné čo tu opisuješ,a ešte si tak daleko od rodiny.Ja som na tom podobne,som 9 mesiacov vydatá,a rodina skoro 500 km vzdialená,som sama a tak sa aj niekedy cítim.Nemám sa komu zveriť,iba ked tak tu na nete,ale pomáha mi to.:)

kaciatko27ch

ahojte
ja som uz 3 roky a 3 mesiace s mojim uz manzelom .od zaciatku byvame spolu.a ja ho milujem nadovsetko.no jedine je ze ak sa pohadame tak je to uplne iny clovek,ktoreho moje pocity akoby ani nezaujimali.predtym to bolo mojou ziarlivostou no to sa snazim nejako ovladat.lenze teraz napr.vcera neviem co sa stalo asi som nico povedala a on sa urazil.ked som sa ho na to pytala tak mi len povedal ze ma zlu naladu od pocasia.po asi takej hodinke som sa s nim chcela porozpravat ale on vyletel ako niky pretdtym az som zneho dostala strach.tak som sa rozhodla aspon na chvylu odist z domu.ked to on videl ze niekam odchadzam tak mi povedal ze nech idem a nemusim sa ani vratit.popritom som mu chcela povedat ze idem iba na pupu kupit colu.na to som dostala odpoved ze jeho vobec nezaujima ze ja kde idem.on vie ako velmi ho lubim a myslim ze to vyuziva alebo si vobec neceni moju lasku.je to velmi tazke lebo v takycto chvylachnemozem skocit ku maminke alebo ku sestre,pretoze byvam v zahranici a nemam tu nikoho.prosim poradte mi co mam spravit ako dale.... dakujem velmi pekne