je zemiak diétny? + aké dietne jedla si varíte?

palo.

cibulku si potri a lepsi je cesnak je aj proti chripke apomiesaj.ja si ich aj zotriem myslim zemiacky a pomiesam s cesnakom a tak popeciem rychlejsie sa upecu.dam jednu lyzicu hladkej muky to by nemalo ublizit.je to vlastne harula,ci polesnik a ide tam aj jedno vajicko je to super.trosku dietneho kysleho mliecka.maju ho v cop jednote pisu tam len 1 hm percent tuku.to by slo.alebo cajik a medikom.to je ties super vyskusaj.

palo.

prajem,ti aby sa ti darilo v diete,je to drina schudnut,co len jedno kilo.treba na to pevnu volu.ja si zemiacky pestujem sam.maslo pouzivam,len veto fit.chleba vobec,len jeden rohlik denne a to rano.mastne meso vobec.cukor vobec.sladim akurat vcelim medom po troskach.s maslom veto fit mastim zemiacky.to je akurat vsetko a zabudol som chodievam aj plavat,ale teraz ked cvicim na tej lavici us som obmezdil plavanie.cez obed si davam dve jablka.neobedujem as po obede ked prijdem domov sa najem.to je to v praci sa da obedik a prijde sa domov a zas sa papa to moze byt asi ten dovod preco sa tlstne.takze tak asi bez obediku v praci,len ovocie da sa to vydrzat a hlavne prechadzky vecer.som aj na pokeci palo1244.maj sa.

palo.

ja som si kupil lavicu ab-revo na sklapovacky a cvicim hodinu rano a hodinu vecer. amam o 30 kil menej.robim ich denne 3000 kusov.zemiak je dietny.ma nieco len 71 kcal na to treba pozerat.ale nie na oleji.dobra je mikrovlnka wirpol na pecenie. urecie ich aj bez oleja.

zdenulka

ja meriam 175 cm..mam 75 kg..a potrebujem zhodit 10-15kg..strasne vyzeram ale je to moja vina za jeden rok som pribrala velmi vela kil..