tekute ocne linky v pere

consuellaII

aluska, ta L´oreal sa vola Superliner a je v takom zlatom baleni, tu je odkaz cez google, ako to vyzera, ak to nezmazu
www.loreal-paris.co.uk

ale ja som pouzivala predtym Bourjois, ta sa volala Bourjois Liner Pinceau, koncek ma skor steteckovy, nie tvrdy, ale na milion % sa Ti nerozstrapka, fakt mi vydrzala vyse pol roka a nerostrapkala sa mi a ja som fakt narocna na linky, lebo si ich kreslim precizne a nepotrebujem mat na ociach smejd. Toto fakt stalo za tu cenu a podla mna vydrzi neuveritelne dlho, myslim aj ako balenie pri kazdodennom pouzivani. Lenze som ju nemohla zohnat, tak som si kupila tu L´oreal, ale tiez nelutujem, je fakt dobra. Ale co sa tyka stetca, mne osobne sa viac pacila bourjois, ale to preto, ze ja mam radsej take tensie stetceky, nie tie hrubsie (ale ta loreal ako pisem, tiez splna moje normy :-D)
Tak snad som pomohla.

aluska1

no pokym ma taky fakt ostry spic tak to je presne pre mna
lebo niektore maju na konci taky ako keby stetec a ten sa roztrapka a niektore taky ostry pevny spic

ich

Tak to si ma dostala to vobec neviem ale je to take zlatomodre pero a je naozaj velmi dobra ak si vies malovat linku.Doporucujem ale jasne,ze kazdemu moze sadnut nieco ine.

aluska1

mohla by si mi prosim ta napisat presny nazov tej loreal, alebo nejaky link?
lebo neviem najst na nete ktoru myslis

consuellaII

ahoj, ja som kedysi vylucne pouzivala tekute linky so stetcom, tym tenuckym, najskor od oriflame, tie mi celkom vyhovovali, potom od Bourjois, tie su uplne bezkonkurencne, lebo sa neotieraju, neodpadavaju, fakt vydrzia a strasne dlho mi vydrzalo to balenie, takmer pol roka a to ich pouzivam denno-denne. Ale ja si to nechavam kupovat v zahranici, alebo hladam v aukciach, lebo nemienim vyhodit vyse 350,-Kč na linky.. Teraz mam so stetcekom,ale tvrdym, presne na typ pera od L´Oreal, take v zlatom prevedeni a som max. spokojna, dala som za ne vyse 8€, ale mam ich dva mesiace a zatial nevyschli (coho sa pri perovych typoch vzdy obavam), aj perfektne sumerne pise a nerobi ziadnu hrubu ciaru, ja si nanasam fakt tenulinku, ze to ani badatelne nie je a i tak to ide (co pri inych - mnou odskusanych znackach tak nebolo).