zvracanie

kika barbarka

SOM ZUFALLA MOJA DCERKA MA 13 MESIACOVV A NEBRIBERA A MA HNACKU A ZVRACIA TYZDEN DOKTORY TVRDIA ZE JE ZDRAVA ALE NEVERIMM TOMU CO MAM ROBIT A JE AJ INA NEHRA SA A JE SMUTNA ATAK BOLA JA V NEMOCNICI

krkollajajjfogh

Ahojte, veľmi som sa prejedla a je mi na vracanie,ale nejde to zo mna, poradte mi, čo mám robiť. Ale také ako strčiť si prsty, alebo kefku na mna nezaberá, nie som bulimička.

axelonka

noonaa, teraz by mal tvoj žalúdok "odpočívať", preto by nebolo dobré ho zaťažovať ťažkými jedlami. začni opatrne - nejaké sucháre, piškóty, jednoduché kašičky ako napríklad roztlačený banán s postruhánými jablkami a piškótami - skrátka niečo také, čo nepodráždi tvoj žalúdok a nezaťaží ho. piť skús nejaké bylinkové čaje na žalúdok, poprípade nebublinkovú čistú vodu.

noonaa

ahojte, v noci som zvracala.....asi mi nezapasovalo jedlo...kedze som zvracala napsoledy ako 6 rocna na kolotoci....neviem,co mam dnes jest,pit,aby sa mi upokojil zaludok...je mi tak rozhadzane....ble,malatne...

dorota59

Veľmi som odsudovala dievčatá, ktoré sú proana.. ale teraz patrím i ja medzi ne.. a to len kôli mojim problémom, ktoré kompenzujem tým, že nejem.. takto sa aspoň cítim štíhla a som spokojná so svojou postavou.. rozmýšľala som o samovražde, ale odložila som to zatiaľ..riešim to zatiaľ takto.. ešte rozmýšľam ako by som sa zabila.. neviem čo je najučínnejšie a najistejšie...