Oslava 90tky - vhodne oblecenie

Príspevok v téme: Oslava 90tky - vhodne oblecenie
Ivka19

Chcela by som poradit co si obliect na oslavu 90tky starej mamy mojho priatela. Bude to oficialna oslava a bude tam asi dost vela ludi. Ja nie som na take oslavy zvyknuta cize neviem presne co si obliect. Najma by ma zaujimalo ci sa na taku prilezitost hodia aj saty...presnejsie mam kratsie koktejlove saty po kolena, su hnedej farby a myslim si ze nie su nijako vyrazne ani nic take. A k tomu by som si chcela dat nejaky svetrik alebo sako. Myslite ze sa saty hodia? alebo radsej klasika cierne nohavice bluzka...dik za rady :)

Lulita

su vhodne saty, samozrejme nie letne, mala som na 60tku z takej pevnejsej latky jemne elegantne cierne saty, ja saty celkovo milujem, nesla by som v nohaviciach, je to krajsie :)

dobra vila

Jasne, ze sa hodia saty!! Ides predsa na oslavu, nie na pohreb :D. Myslim, ze ani nohavicami a bluzkou by si nic nepokazila, ale nemusis byt cierno-biela, nejdes na oficialnu vec (ak si tym myslela bielu bluzku)... Vseobecne nohavicami a bluzkou clovek nic nepokazi, ale si mlada, pokojne si daj saty, ci kostymovu sukienku a podobne... :) (moj osobny nazor)