"LASKA" na dialku....

ta3

Mona Liza,
nielen teoreticky, ale urcite aj prakticky, iste, komu ide iba o sex, nemoze mat vztah na dialku, to je jasne, ale komu ide o cosi viac a ked zisti, ze tam daleko je niekto, s kym si rozumie, ked citi, ze by to mohla byt ta spriaznena dusa, potom dialka nemoze hrat rolu, potom ako Lost hovori, laska aj hory prenasa, nie je to iba prazdne slovne spojenie, ale storociami odskusana alebo odpozorovana pravda

calwerra

tak ano zazil som aj ja uz lasku na dialku a nevyslo to ... je to naozaj o dovere v partnerovi ... momentalne mam znova taky vztah je odomna 196km ... a su veci ze sa nemozeme stretnut aj mesiac alebo 2 ale zatial nam to klape lebo obaja vieme ze to dotiahneme do konca ...tak ako napisal ,,lost" laska hory prenasa ... tahame to uz vyse roka takto a samozrejme boli aj mensie problemi vo vztahu ale vsetko je to len o dovere ... ked vam druha osoba zacne doverovat myslim ze mate z polovice vyhrate a tu druhu polovicu si musite dotiahnut sami ... uz ci pride byvat ona k vam alebo vy za nou alebo spolu niekam je uz jedno hlavne je aby ste uz potom mohli zostat spolu :) ...

halabala

dakujem ovecka, no netvrdim ze je to jednoduche, samozrejme je tazke byt od seba, ale ked si spomeniem, ake to je ked sme spolu a ze spolu este budeme..to je pre mna viac. viem ze sa na seba tesime, tuzime po sebe a nemame potrebu vyhladavat niekoho ineholen na tu jednu vec. vzdy si povieme co robime a to je zaklad, mat vo veciach jasno. ja som verna..a fakt si neviem predstavit ze by som s niekym mala nieco bez lasky, len kvoli tomu ze moj priatel je daleko.to sa mi hnusi a viem ze on je tiez taky. verim mu :)tvoja skusenost bola az taka zla?

zdenulka

no ja som si pisala s mojim priatelom na pokeci tri dni !!!!!!!!!! a byvame co sme zistili asi kilometer od seba..a teraz sme spolu uz dva roky a sme sa nasli ..

halabala

no tak s tymto nesuhlasim. dovera je na prvom mieste, ked ju mas, nezalezi na tom ci je niekto vedla teba alebo neviem kolko km daleko. ovsem ludia ktori beru sex ako nejaky pud ktory musi byt ukojeny hned ako si nan spomenu, to mozu mat tazke..podla mna je krasne to, ze aj ked nie si priamo s clovekom, citis to spojenie..a spolocne chvile si cenite..nehovorim ze je to vyhra byt od seba, ale fungovat to moze, ked viete ze to nie je na cely zivot, zit od seba.

beskyd

myslim ze neschopnost ludi udrzat si vztah na dialku svedci o fakte ze ludia ako partneri su si 100% nahraditelni.. ergo je to ako u psov, kde su, na akom travniku, tam si najdu partnera, kto je dalej ma smolu, lebo je dalej... pre tych co skusaju vztahy na dialku je to blbe konstatovanie ale funguje to tak takmer vzdy, osobne by som nedoveroval nikomu kto nebyva zrovna "o dum dal" lebo clovek potrebuje kontakt a sex stale, a to je obvykle vyssia potreba ako cit ci naklonnost k niekomu kto je vzdialeny kilometre.

Didianaaa

moj prvy a zaroven doteraz posledny vztah bol na dialku . Zo zaciatku to bolo WAW proste totalne uzasneeeeee zoznamiili sme sa cez net a po dlhyyyych mesiacoch sme sa stretli . Obaja sme mali velky strach. Potom sme sa este stretavalai lenze to a nedalo dalej tahat.. Neboli sme ani spolu ani od seba. Neboli sme spolu ked sme jeden druheho velmi potrebovali . Bol to skor vztah cez skype a pokec. LAsku na dialku uz nikdy nechcem zazit !!! Pre mna to bolo potom nekonecnee a dlhe trapenie.... Ktore obcas potrapi aj dnes. :/ Niekto na to ma odvahu a klape im to no ja po mojej skusenosti som jednoznacne proti . Pretoze nie je nad to ked je ten clovek FYZICKY pri tebe.... Tolko moj nazor.