Zasahovanie do kamaradstva? Zavislost? Alebo nieco ine?

Príspevok v téme: Zasahovanie do kamaradstva? Zavislost? Alebo nieco ine?
janes1507

Ahojte.
Nieje to nic psychycky vazne ale mam kamaratku ktoru poznam uz rok. Je z toho isteho mesta odkial pochadzam ja. Zoznamili sme sa cez pokec potom normalne stretavka, ako kamarati ale neskor som odcestoval. No kedze momentalne studujem v zahranici tak si len piseme. Teda neviem ci este piseme.
Ide o to ze stale mi vicita ze ona mne musi prva napisat aby sme vobec spolu kecali. Ked sa aj ozvem ja prvy tak ked ma zlu naladu tak mi hovori aby som si isiel za druhou kamaratkou s ktorou si tiez pisem a tiez sa normalne pozname a vlaste vsetdci traja sa navzajom normalne pozname.
Vcera mi napisala ze dobre sa pise ked mi nemusis odpisovat co? a Potom este dalsi blud na ktory si nepametam lebo bol taky nezrozumitelny ze ani som si ho nezapametal. Ja som jej na to odpisal ze ahoj ako sa mas ako sa ti dari. Pekne som isiel na nu aj ked ma vzdy vie vytocit zakazdym nejakhou hlupostou. Tak ona na to ze aj tak ti je jedno co zo mnou je. A ja ze nieco ta trapi? Kludne sa vyrozpravj niekedy to pomaha ja viem ze kazdy ma problemy a som tu od toho. A ona ze aj tak ti to je jedno. Tk jej pisem ze kazdy ma svoje problemy , kazdy musi riesit kazdy den problemy a ked budes starsia budes ich riesit kazdy den aspon 10. POvedal pozri sa ja mam tiez problemy doma pretoze otca zobrala policia koli ublizeni na zdravi. A nechal som svoje problemy bokom. A ona na to chod si za druhou kamaratkou sak s nou si pises, ja pocuvam niecije problemy ale na mna nema nikto cas. Potom som jej vravel ze ja som s tou druhou iba kamarat a nevidim nic zle na tom ze si s nou pisem.Stale bola urazena a stale vravela chod si za kamaratkou a mne dajte pokoj.

Ja neviem , niesom jej priatel , nebol som , proste sme sa kamaratili, sem tam sme sa pohadali koli drobnostiam koli ktorym sme sa hnevali tak max 10 minut. Stale bola ku mne mila az brutalne co vo mne vzbudzovalo pocit neistoty. AZ raz sme sa pohadali a ja som nechcel ku nej prist proste isiel som na chatu s kamaratmi odventilovat. Potom som jej povedal ze mam z nej pocit ze ma bere viac nez len za kamarata, a ze ma to znepokojuje. Hnevali sme sa sice 2 tyzdne ale preslo to . No vcera ma tymto dozrala.
Zasahuje mi takto do kamaradstva a druha kamaratka sa teraz citi vinna za to, ze mne sa ruca kamaradstvo s nou. Ja neviem ale ja proste mam taky pocit ze nemam uz vek na to riesit takuto blbost a chcem jej povedat ze nech mi da svety pokoj lebo stale riesi take blbosti , bere vsetko vazne a ja som vzdy ticho lebo sucitim s nou. Ked som jej povedal ze sa mi zda ze ma berie za viac ako len kamarata tak povedala ze ma bere ako kamaratta brala a aj bude no nikdy ma v tom nepresvedcila lebo stale mi vicita hlupe veci, uraza sa koli veciam ktore sa bez urazky daju kludne zniest bez vselijakeho prezivania a rozoberania veci dookola.
Nechce sa mi uz viac taketo kamaradstvo udrziavat uz len koli tomu ze nevladzem stale pocuvat ten isty drist jeden za druhym stale doookola.

kajka01

no to je jasne ako facka ze ta chce a kamratstvo jej asi nestaci...a co vlastne potrebujes, pozri ak ty o nu nemas zaujem ako viac ako len kamaratstvo, ak je takato protivna nechaj jej cas neozyvaj sa a ked na teba zautoci ze si taky a taky a neozves sa tak jej len napis ze si nechcel pisat ked je protivna a neda sa s nou- to mozes nejak zaobalene ale v tomto zmysle. a zatial pis s tou druhou.

wowo1

ano berie ta viac ako kamarata.Vysvetli jej to jasne ze chces byt len kamarat a nic viac.a ak bude pokracovat nadalej tak vydieracne tak jej napis ze s nou nebudes komunikovat.

kolesokoleso

ona jednoducho ziarli pretoze ta ma rada, asi viac ako len rada! Bud sa snou daj do kopy ak ju mas tiez rad, alebo jednoducho vsetko off aj ked jej tym dost ublizis. Lebo dalej si pisat je pre teba a hlavne pre nu dost tazke, ked sa ti nevie vyznat zo svojich citov. Bud, alebo..