Ako z tmavych vlasov na rysove?

Tinaaa

Mne sa tento efekt raz podaril, aj keď pôvodný cieľ bol iný.. Mám čierne vlasy, farbené niekoľko rokov. A v časoch "bláznovstiev" som si ich za pomoci kamarátky odfarbila doma peroxidom a potom na "to" čo bolo vtedy na mojej hlave dala zlatohnedú farbu. A voilááá bola som ryšavá. A takmer plešatá...

nathália09

ja som mala hnede vlasy,a dala som si blond hennu,a chytilo to na krásnu ryšavú.Vtedy to ešte nebolo v mode,preplakala som velmi veľa,a chcela som si vziat dovolenku,tak som sa hanbila.Teraz je iná doba,je to bežná farba.

jahoda8

mne jedna kamaratka spominala ze jej to kadernicka robila sposobom ze jej ich uplneneodfarbilalen ze ich huslo premelirovala a potom nechala odstup a potom na to dala tu farbu aby neboli prechody take ostre...nema niekto s tym skusenost?

lenkaa123456

jasne ze to nici vlasy, ale co uz.. a to ked si raz vlasy znicis oni sa ti same neopravia a neozdravia. cize ked ich raz znicis, take ti aj ostanu. cize nejaky velky casovy odstup je zbytocny

jahoda 4

Myslim ze s obocim by nemal byt vecsi problem...A teda ked ste to skusali s tou zosvetlujucou farbou,nezostali vam potom znicene vlasy?Predsa su to dve fdarby po sebe,alebo ste si nechali medzi dvoma farbeniami nejaky odstup?

vika.a

ked si chcem dat rysavuu a mam cierne obocie, tak to asi bude problem s tym obocim vsak? ci nie ? ja neviem ako by to vizeralo :)

tinnka

skus casting creme gloss od loreal odtieň 645 - jantar.. ja som si ho v piatok dala.. asi som mala trochu dlhšie počkať lebo mi to až tak nechytila ale zas možno to nieje na škodu lebo som si nevedela predstaviť ako budem vyzerať s ryšavymi vlasmi.. tak mi ich tak jemne zafarbilo mato taky pekny ryšavy odlesk

datelinka

prečo nejdeš ku kaderníčke? tá má skúsenosti a vie ako docieliť žiadanú farbu. tak si možno budeš farbiť na trikrát, bude to drahšie a vlasy budeš mať zničené. alebo zaraz napíšeš, ako zo slamenej na tmavú farbu. ja by som neexperimentovala.

lenkaa123456

feferonka a odrasty ako dofarbujes?

jahoda: alebo ked mas velmi tmave vlasy, skus palette deluxe odtien 100 - zosvetli o 4az 6 odtienov. ale neboj sa nebudes mat take ako na krabicke :D ja som si nou odfarbila svoje vlasy a to som povodne mala svetlohnede a po odfarbeni tou farbou zdaleka neboli take biele ako na krabicke. no a potom si das tu farbu aku chces mat. ale radsej vyber svetlejsi odtien, lebo na tie peroxidom vytahane vlasy farby chytaju sytejsie a tmavsie. a aj tak vlastne skoro ziadna farba nechyti tak ako je na obrazku