Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akupunktura a zhoršenie-je to možné ????

Príspevok v téme: Akupunktura a zhoršenie-je to možné ????
ryba60

Chodím každý druhý deň na akupunktúru kôli bolestiam hlavy od krčnej chrbtice a krčnčj chrbtice- bol som zatiaľ 4x. Po akupunktúre – dostávam ju okolo 14-hod., mam do večer zvýšené bolesti krčnej chrbtice a pokračuje to tenzn. bolesťami hlavy a nasledujuci deň je to ešte horšie. Večer ďalší deň sú bolesti veľmi silné a užijem silné lieky a potom mi to povolí. Tie sa ale často nesmú užívať. A keď na ďalší deň som bol na AKU, tak sa to opakuje, -už 4 x sa mi zopakovalo. Vie mi niekto povedať, či mal takéto ťažkosti ? Skúšal som aj cvičenia, rôzne rehabilitácie, ale bez efektu. Skúšal som aj suché teplo, aj to mi bolesti zvyšuje. Vie niekto na tieto bolesti poradiť nejaký roztok, alebo krém ??? z vlastnej skúsenosti na tieto bolesti ? Prípadne, kde ísť na kúpeľnu liečbu , alebo aké injekcie žiadať od lekára z vlastnej skúsenosti.

mjanik

popísané problémy mali byť ľahko vyliečené akupunktúrou.Tu akupunkturista asi nepoužil správny akupunkturistický postup liečby.Liečte sa radšej u akupunkturistu.!!!!Vidíte,vám nepomohol a urobil zlé meno akupunktúre!!!

nnnuuu

Akupunktúra nelieči chorobu, ale spriechodňuje tok energie či v tele, teda životnej energie. To ešte neznamená, že to z dlhodobého hľadiska musí aj niečo vyriešiť. Čiže by som išiel o dom dál:-) Kto hľadá, ten nájde.

Migrena

Mam migrénu asi 25 rokov..... V poslednej dobe sa mi opakuje aj 3x do týždňa. Od bolesti zaberaju triptany ako relpax,cinie....po akupunkture sa bolesti ešte zhoršili s opakovaním čo 2 deň......bolesť,vracanie,vyčerpanie......kto zažil vie čo je migrena. Poradí mi niekto efektívnu liečbu ?

RNG

Ciste na bolesti, ak su poskodene nejak nervy pomaha brat rybacie oleje alebo koncentraty so zvysenym obsahom latok potrebnych na hojenie nervov(EPA a DHA), ktore si telo nevie vyrobit a v nasej normalnej potrave su velmi zriedkave.
Na zlepsenie cirkulacie v postihnutych miestach pomaha MSM.
Je aj vo forme kremu, na transdermalne pouzitie.Ja ho obcas pouzivam na bolave klby, a stuhnute prsty. Pracuje.
Najdete do v doplnkoch.
Inac je to krem s vysokym obsahom prirodzenych olejov a vitaminov, takze je vyborny na kozu.

agina

Pan Janik, moja velmi dobra znama z Dubnice k Vam chodila, je to asi 10 rokov dozadu a velmi Vas chvalila. Ja som chodila k doktorovi Gabrhelovi do Trencina, aj on ma velmi zlate ruky, urcite sa aj poznate.

pre leu

Ahoj Lea, chcem sa ťa spýtať ako si dopadla s chrbticou. Teda či si operovaná....ako sa postupuje pri protrúzii platničky. Ď a k u j e m

p.v.

Ahojte. Na Vaše problémy (krčná chrbtica, kostrč a p.)jednoznačne reflexná masaž, ale myslim tym ozaj experta. Manželka už odstranila veľa takých problémov a niektoré boli staré aj 4 roky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.