Akupunktura a zhoršenie-je to možné ????

Príspevok v téme: Akupunktura a zhoršenie-je to možné ????
ryba60

Chodím každý druhý deň na akupunktúru kôli bolestiam hlavy od krčnej chrbtice a krčnčj chrbtice- bol som zatiaľ 4x. Po akupunktúre – dostávam ju okolo 14-hod., mam do večer zvýšené bolesti krčnej chrbtice a pokračuje to tenzn. bolesťami hlavy a nasledujuci deň je to ešte horšie. Večer ďalší deň sú bolesti veľmi silné a užijem silné lieky a potom mi to povolí. Tie sa ale často nesmú užívať. A keď na ďalší deň som bol na AKU, tak sa to opakuje, -už 4 x sa mi zopakovalo. Vie mi niekto povedať, či mal takéto ťažkosti ? Skúšal som aj cvičenia, rôzne rehabilitácie, ale bez efektu. Skúšal som aj suché teplo, aj to mi bolesti zvyšuje. Vie niekto na tieto bolesti poradiť nejaký roztok, alebo krém ??? z vlastnej skúsenosti na tieto bolesti ? Prípadne, kde ísť na kúpeľnu liečbu , alebo aké injekcie žiadať od lekára z vlastnej skúsenosti.

jeanvaljean699

Neindetifikované bolesti hlavy,liečba ktorá bežne pomáha je bez účinku...príliš veľké nároky,sebestredná povaha,dosiahnutie cieľa za každú cenu sú príčinou.

Kalgan1

Neexistuje ziadna vedecka studia, ktora by potvrdzovala realnu medicinsku prospesnost akupunktury. Korelacia nie je kauzalita a netreba zabudat na placebo efekt.

mjanik

ryba-asi si nebol u akupunkturistu,ale u lekára,lekár nie je akupunkturista ale fušer, ktorý fušuje do akupunktúry a takto znehodnocuje akupunktúru.Tvoj problém je dobre liečiteľný akupunktúrou!!!!!!!!(v liečbe je teraz najviac krčných chrbtíc a kríže a až potom,trávenie,ženské choroby,migrény ...atď.)e

swistica

Na Slovensku zije priblizne 76 % veriacich. Niektori mozno vedia a niektori mozno nie, ze cirkev metodu akupunktury neodporuca. Podrobnejsie vysvetlenie je napriklad na tomto linku - bod 75 blog.zachej.sk
Nikomu nic neodporucam a ani neodradzam. Len by si clovek mal najskor nastudovat vsetky informacie a nechat sa diagnostikovat u lekara. Ak sa aj potom rozhodne pre "ihlicky" je to uz jeho volba. Najskor ale treba tuto "metodu" prestudovat.

mjanik

popísané problémy mali byť ľahko vyliečené akupunktúrou.Tu akupunkturista asi nepoužil správny akupunkturistický postup liečby.Liečte sa radšej u akupunkturistu.!!!!Vidíte,vám nepomohol a urobil zlé meno akupunktúre!!!

nnnuuu

Akupunktúra nelieči chorobu, ale spriechodňuje tok energie či v tele, teda životnej energie. To ešte neznamená, že to z dlhodobého hľadiska musí aj niečo vyriešiť. Čiže by som išiel o dom dál:-) Kto hľadá, ten nájde.

Migrena

Mam migrénu asi 25 rokov..... V poslednej dobe sa mi opakuje aj 3x do týždňa. Od bolesti zaberaju triptany ako relpax,cinie....po akupunkture sa bolesti ešte zhoršili s opakovaním čo 2 deň......bolesť,vracanie,vyčerpanie......kto zažil vie čo je migrena. Poradí mi niekto efektívnu liečbu ?