psycholog KE a kto ste boli u psychologa prosim sem

Príspevok v téme: psycholog KE a kto ste boli u psychologa prosim sem
cajik

Potrebovala by som asi psychologa, na viac problemov ktore suvisia s mojou osobnostou, ale nepotrebujem analyzu, lebo presne viem z coho ten-ktory problem vychadza, skor by som potrebovala najst RIESENIA. Myslite, ze mi bude vediet nejaky psycholog poskytnut realne riesenia ? (Bola som uz raz u psychologicky, ale davno, a nepamatam sa na detaily)

A nepoznate niekto nejakeho dobreho (muza) v KE ?

mimi9

tak ja som tiez pred par mesiacmi vyhladala psychologa a veru pomohla mi. Vobec nelutujem, tiez som si myslela ze viem kde prameni moj problem a nakoniec sme dosli k veciam ktore som si ja vobec neuvedomovala. A k tomu vymennemu listku: bez neho sa plati, ja som isla normalne k mojej doktorke a povedala som jej ze ho potrebujem, tak mi dala listok a sla som. Nic sa nepytala, iby ci nepotrebujem aj nejake lieky predpisat. Tak drzim palce

muc

mnooo u mna neslo o ziadnu melancholiu. ja som mala poporodnu depresiu, dokonca liecenu liekmi. ja som uz svojim peklom presla. dakujem, viac neprosim.....

WSJGJFGFHGF

ahoj muc,to ma tesi,ze tiez ti tie knihy pomohli,pisala som o nich ,vlastne o jednej MILUJ SVOJ ZIVOT uz aj na inych strankach,ale vedsinou boli pozitivne reacie,to ma velmi tesi a dodava mi to este viac istoty,ze to fakt funguje,ved staci tak malo preto aby sme boli vyrovnani zo zivotom.

muc

pripajam sa k tym, ktorym knihy typu Miluj svoj zivot velmi pomohli. ked niekto tvrdi ze je to brak, tak ten este tu knizku naozaj tak dozaista nepotreboval, t.j. psychicky nepadol na same dno. keby sa mi tie knizky boli dostali do ruk davno pred tym, ked som mala psych. problem, tak by som ich vysmiala, ale ked som ich potrebovala a prahla po takychto pozitivnych omackach, tak mi veeeeelmi pomohli.

WSJGJFGFHGF

a Christz nehovorim ze je vo mne s toho citania neudryatelne dobro...... ale pomohlo mi to sa prestat cervenat a otvorit sa svetu,tak nepis ze MILUJ SVOJ ZIVOT je "brakovy bestseller" klames samu seba.

WSJGJFGFHGF

vies co Christy,pisala som ti ze nato nemas reagovat,ale nevadi pripada mi to teraz tak ze nemozes prekusnut to ze chcem niekomu pomoct a ty niesi momentalne stredom bodu diania.Tak jej odporuc ine knizky,uvidime ktoru si vyberie a ktora jej pomoze. :))))

christy

WSJGJFGFHGF jasne, tolko lasky a dobra je v tebe z tych kniziek az je to neudrzatelne, ze? :)

nepotrebujem zaplatit 10 eur za knizku, ktora je nic ine, len inak povedane, bud dobra pokorna, pozitivna, usmiata a bude ti lepsie :) ved to predsa vedela aj moja prababicka, ze len to co das, to sa ti vrati, ak budes mila, kludna, dobra, vludna, budu taki aj k tebe ludia.... na to fakt nepotrebovala citat taky brakovy bestseller :)

cajik.. je mnzostvo lepsich a hodnotnejsich knih :) ak mas zaujem, napisem ti zopar tipov...