Odfarbenie vlasov

Príspevok v téme: Odfarbenie vlasov
vejuska558

Ahojte, asi pred tristvrte rokom som si samponom nafarbila vlasy z blondavej na hnedu. Teraz som sa rozhodla, ze chcem opat blondavu farbu, ale sampon sa mi uplne nevyzmyval....Ja sa chcem opytat, kolko percentny peroxid sa pouziva, aby mi vytiahol hnedu farbu (nugatovy odtien)? Potom si chcem na to dat blondavu farbu, ale neviem, ci musim mat trvacu alebo mi bude stacit sampon... A ked uz budem blondava, chcem si dat iba konce a spodok vasov nafarbit na hnedo...ale to vsetko doma...Poradite mi co a ako treba spravit? Dakujem.

vejuska558

Ja viem ze to budem musiet farbit na dvakrat lebo prvy vysledok nebude moc pekny...Ale ja nemam az take tmave vlasy Pozri si na stranke palette.sk color shampoo odtien nugat auz je asi o dva odtiene vyzmyvane....budem potrebovat az taky silny odfarbovac?

jarkaaaaaaaa

pisem ti ze ta farba ti vobec nechyti do blond, ale do orandzovej kedze mas hnede vlasy. ale silnejsia odfarbovaica farba v drogerke nieje ako ta od palette deluxe.

jarkaaaaaaaa

kup si farbu palette deluxe, odtien 100 - zosvetli o 4az 6 odtienov. na hnede vlasy to chyti dost do orandzova. nato si o par dni daj nejaku blond farbu - tiez zosvetlujucu , ale staci farbu, ktora zosvetli o 2 odtiene (pise to na krabicke) ale farbu vyber taku sivo-bielu, napr. platinovu. ta neutralizuje ten zlto orandzovy odtien ktory ti po odfarbovani necha ta palette deluxe. no a potom si mozes zafarbit tie konceky na hnedo farbou akou chces