klub panicou a panien:)

krtko-lampa

Mne sa pacilo aj trtkavat bez lasky. Vsak vzdy je v tom vzrusenie, nejaka vona zenskeho tela, blizkost nahych tiel. Mne sa to pacilo aj bez toho ;) 100 ludi 100 chuti. Isto nemozem povedat, ze trtkat bez lasky je iba ako trtkat do potrubia napr. ze uplne nic ;)

maruska_123

atide podla mna ti to vobec nie je jedno, to tu len hras na ludi...ved komu by uz bolo jedno, ze ma 28 a je sam ako prst?? asi nikomu...tak sa nehraj na hrdinku...aj tak ti na to nikto neskoci

ATIDE/ESMERA

ja za vodu nešetrím, a ináč nie je to taká malá položka, keď si vezmeme, že som už dlho prakticky nezamestnaná :D

ATIDE/ESMERA

resto: Ja sa Ti smiať určite nebudem, aj ja chcem až po svadbe, tiež som panna a mám 28 rokov, smejú sa mi zato, aj v reále aj tu na fóre, a mne je to jedno :D :D :D

resto

Dobrá téma..
Som chalan a mám 18 rokov a som panic. Na tom by nebolo asi nič také zvláštne. Myslím že čudné pre väčšinu z Vás bude asi to, že ním aj chcem zozstať. Ale nie navždy :D
Viete, mohol som mať kopec dievčat(aj v posteli).. mali a majú o mňa záujem, lenže viem že by to boli krátke vzťahy, založené na úplne niečom inom ako chcem ja. A ja o takéko vzťahy nestojím!
A tak som si hťadal dievča ktoré by mam malo rado z úprimné srdca, ktoré by pri mne stálo v ťažkostiach a ktorému by som naozaj mohol dať všetkú tú lásku ktorú som mal a mám, ktorú by som mohol chrániť a urobiť šťastnou. Našťastie som takú našiel a som za to veľmi vďačný. Vďačný Bohu!
Chcem to s ňou urobiť, ale až po svadbe!
Smejete sa? Je mi to jedno. Chem sa jej darovať až keď si budem istý že je to naozaj tá pravá! A ten istý názor má aj ona. Samozrejme že sú často také stavy že by som sa s ňou najradšej vyspal hneď, ale našťastie zatiaľ odolávame.
Ak si myslíte že na takéto rozhodnutia je v osemnástich príliš skoro, tak ja vám vravím: NIE JE! Čím skôr sa človek zamyslí nad svojím životom a určí si ciele v každej sfére, tým lepšie!
Fakt ľudia, oplatí sa to.. zbytočne si ničíte životy!

arman

Ja som trtkal bez lasky, a poviem vam, ze radsej som mal ostat panicom. :-) Na druhej strane, k tejto mudrosti sa asi neda inak dostat, nez trtkat nejaky cas bez lasky a potom zistit, ze to nestoji za nic. :-)