Zla skusenost,ktorou trpim do dnes..Prosim vyjadrite sa

Príspevok v téme: Zla skusenost,ktorou trpim do dnes..Prosim vyjadrite sa
kitana

Asi to cele bude zniet divne...ale mam negativnu skusenost z minulosti,ze clovek na ktorom mi strasne zalezalo sa proste 2 tyzdne po rozchode so mnou ozenil so svojou ex..strasne ma to zabilo. Teraz mam novy vztah,vsetko je super, milujeme sa, chceme stavat dom atd..ale skratka ako nahle niekto spomenie z nejakeho dovodu jeho ex alebo ak sa bavime nieco z tej doby ked s nou bol..mna ide roztrhat,zovrie mi srdiecko, hrca v krku,slzy na krajicku..skratka akokeby som ziarlila...aj ked viem,ze mi nesiaha ani po paty.skratka...aj niektori jeho kamosi sa vyjadrili,ze bola strasne pekna..aj ked podvadzala ho,ale skratka ked sa nejakych spsoobom k nej dostaneme ide ma roztrhat,obcas ak mam slabsi den normalne si potom pripadam akokeby som bola najskaredsia na svete...Prosim ako sa zbavit takeho zleho pocitu z jeho ex? co robit preto aby ma to nerozhadzalo? Zaujima ma ci niekto z vas nieco take zazil....asi sa bojim,ze aj on skonci s nou....

majka13

Myslím, že to, čo Vám môže pomôcť je, odpustiť sama sebe. Zranilo Vás, že tak skoro po rozchode sa oženil. Ako to asi vnímalo okolie (videli Vas spolu a potom zrazu realita bola uplne iná a on sa ženil s inou). Možno sa na seba hneváte, že ste dopustili, aby sa to tak vyvinulo.
Uvedomte si, že ste v danej situácii robili všetko, ako ste najlepšie vedeli a preto si môžete odpustiť.
Myslíte si, že Váš bývalý partner bol šťastný? Asi nie.
Tešte sa zo svojho krásneho vzťahu, ktorý máte teraz. Ak by nebolo toho osudného rozchodu, nenašli by ste svoj nový vzťah. Všetko v živote je len tak ako má byť.

jingles

to je normalne len sa bojíš že ta zase dakto sklame povedz o tom priatelovi čo sa ti stalo a že sa bojíš a ked neni chuj tak ti bude stale dokazovat že pre neho si ty ta na naj a nebude to brat ako žiarlenie abo čo len to treba povedat aj jemu aby to pochopil čo to pre teba znamena

lleilla

kitana,mame toho viac spolocneho,ako sa zda...ja to uz beriem tak,ze pre nieco si nas partner vybral,ak je dovera na oboch stranach a to co davas do toho vztahu aj dostavas,tak bud stastna,tes sa z toho,ze ho mas a tes sa zo sucasnosti,v ktorej si len ty,tvoj priatel a planovanie vasej spolocnej buducnosti

kitana

Dakujem Vam obom,

ten web citam..pozitivne myslenie je super vec, snazim sa ju dodrziavat ale v niektorych pripadoch mi to nejako nejde.
A lleilla presne taketo pocity mavam aj ja...komplexi menejcennosti, podcenovanie, ziarlivost atd..bavili sme sa o tom uistil ma..vsetko, ale on pracuje mimo SR a vzdy ked je prec...je to tu...proste vracia sa to hned ako odide....

lleilla

kitanka,nemam taku neprijemnu skusenost,aku mas ty,neviem,ci ti pomoze,co ti napisem,ja sa len vyjadrim k tomu,ako to bolo u nas,a co mne pomohlo.Samozrejme aj moj priatela ma nejake ex,ako napriek,ich poznam,minimalne viem,ako vyzeraju.U mna ziaden ex nebol a preto som si vzdy myslela,ze sa neviem vcitit,neviem pochopit,ze nieco ked skoncilo,tak skoncilo,lebo boli na to dovody.Ziarlila som pri vysloveni mena ktorejkolvek z nich,ale dusila som to v sebe,a doma vyplakavala pre hluposticky,ze mu ex volala,ci pisala,dokonca sa chceli stretnut.Priatel bol natolko fer,ze mi o vsetkom hovoril,ja som mu povedala,ze on musi vediet a v noci,ked som bola sama som sa trapila porovnavanim,vycitkami,ze nie som dost dobra,byvale boli lepsie vo vsetkom a podobne.Vies,mne sa raz v zivote nieco velmi nepodarilo a moje sebavedomie tym utrepelo asi tak,ako uz viac ani nemohlo a taha sa to stale so mnou,pri nich som sa povazovala za tu najposlednejsiu.Ale jeden vecer sme si sadli s priatelom a riskla som to.Povedala som mu vsetko,o mojich pocitoch,porovnavani sa,nocnych placoch,podcenovani sa,ziarlivosti na jeho predchadzajuce vztahy,ze ma trapi,co si myslia jeho rodicia o mne,ze mohli mat lepsie nevestu potencionalnu-no mala som toho vela na dusi,otazok,ktore boli pre inych mozno uplne banalne,ale mna trapili.Priatel neusiel,ani ku psychiatrovi ma nezobral.Ked ma utisil,povedal mi vsetko,o jeho byvalych vztahoch( musim povedat,ze ani na jednu nepovedal krive slovo),co bolo problemom,preco to skoncilo a co si z toho vztahu odniesol-mne to skutocne pomohlo,priatel vie,coho som sa bala,co ma trapilo a tym rozhovorom som skutocne zo seba dostala vsetko a uprimne,mne osobne to velmi velmi pomohlo....

gabcika

Máš šancu začať žiť odznova...Ver mi a pozri si tento link:www.um.zonax.sk
samozrejme ze sa to da aplikovať aj na vzťahy...mne sa tak radikálne zmenil život-samozrejme k lepšiemu=D