keby ste mali dvojicky a boli by to chlapci,ake by ste ima dali mena?

luciferka

predstav si, ze u mna je to to posledne co ma zaujima , a aj bude ked ja budem rodit....som rada za informaciu, ze mam hrone zmyslanie, a aj moja babka, mamina a zopar zien v mojom okoli.....pre kazdeho je podstatne nieco ine........

katka...

Vanilla nerozculuj sa. Ja si tiez myslim, ze nie je jedno ako sa dieta vola. Ved s tym menom bude zit cely zivot. Samozrejme, ze prvorade je zdravie, ale nemozme sa stale len nad tym zamyslat. To mi pripada, ako mi oznamia v porodnici, ze mam zdrave dieta a ja poviem dajte mu meno ake chcete, ved je to jedno.

Vanilla

Niektore zmyslanie ludi je hrozne....ze meno je nepodstatne...asi KAZDA NORMALNA zene mysli pocas tehotenstva ake meno asi da....

Vanilla

LUCIFERKA a neviem o co tebe ide...myslim si,ze za opytanie sa nestriela...Mozno len kombinacia mien moze byt ina,ako som mala na mylsli ja.Ved prvorade je zdravie.Tak ty asi ked pojdes rodit ,tak ked ti povedia mate krasne zdrave dieta,tak ta nebude zaujimat ake meno bude mat..niekedy nechapem niektore zeny

luciferka

na co ti to je? nie je jedno ako sa deti volaju? hlavne, ze su zdrave a v poriadku, a este k tomu dvojicky, nechapem ako sa moze niekto nad takymto niecim vobec zamyslat.......