Je to mozne?

Príspevok v téme: Je to mozne?
akotoje

Chcem sa opytat, ci je mozne, ze som tehotna, ked mi meska menstruacia 7 dni a urobila som si tehotensky test Woman secret baby a je negativny... 14 dni pred tehotenskym testom sme mali nechraneny pohlavny styk, ale vyvrcholenie mimo mojho tela... Mne sa to zda nepravdepodobne, ale znepokojuje ma to.

akotoje

Dnes je to uz 12. den a testy su stale negativne... ale najprv ma to netrapilo, az ked som zistila po 7 dnoch, ze meska, tak som zacala rozdumovat a teraz sa z toho neviem vymotat

keksa

tu cokoladu kup sebe a zjedz ked nebudes tehotna:))) ja som take stresy prezivala po porode, zdalo sa mi, ze mam priznaky na druhe tehu a druhe som veru este nechcela, tak isto som si namyslala az som ostala uplne posadnuta ako ty, ale ver tomu, ze vsetko je len a len v hlave ;) a vlastne kolko ti uz meska?

akotoje

Dakujem keksa,
dufam, ze sa nemylis... poslem ti velku cokoladu ak mas pravdu... :) alebo rovno cely darcekovy kos... Myslim to vazne... Teraz by bolo pre mna katastrofou mat dieta... aj ked... myslim, zeby som sa nakoniec tesila... no boli by okolo toho neskutocne peripetie

keksa

Nikto tu ni eje nervozny, ale uz ti tu tu 100 x bolo napisane, ze tehotna nie si a chod k lekarovi, zdravej zene by menstruacia chybat nemala a tymi nervami co o tom dumes cely den si ju len oddalujes, to je v tom, tehotna nie si! po 8 minutach je test pasé, ani ja som tehotna nebola a mala som slabu ciarku po 10 minutach, testy SU spolahlive, to ze niektorej zene qvázi neukaze vysledok znamena, ze testovala este prilis skoro, cca v den nastupu predpokladanej menstruacie, alebo 2 dni potm uz test MUSI byt pozitávny ak je zena tehotna

Morzsi

tvoja lekárka neslúži v nemocnici?
myslím to tak, že ci nechodí k porodom do špitála ak ano tak na tlefónnej ustredni musí mať svoj mobil keby náhodou že ju súrne potrebujú ...
ak máš známeho skús sa takto dostať k jej číslu alebo ešte cez zlaté stránky a nepoznám ju ? možno že by som vedela

akotoje

Dakujem Izabella,
asi to skusim... ale ona neberie telefony iba sestricka a ta je neprijemna, povie mi objednajte sa a hotovo... normalne sa cez nu k lekarke nedostanem, ani ked pridem do ambulancie...pricom lekarka je velmi fajn

isabella

a co tak zdvihnut telefon, zavolat doktorke, povedat co je vo veci a spytat sa jej, ako to mas riesit? mozno by ta bola ochotna zobrat aj pred sviatkami este, nemozes vediet...

akotoje

Nemozem teraz ist, lebo sa tam musim objednat a u mojej lekarky to uz do Velkej noci nestihnem a po Velkej noci cestujem na sluzobku letecky na tyzden-dva... takze az potom, ked sa tam dostanem na vysetrenie. Sluzobka sa uz neda nijako zrusit, lebo by mi naklady dali v praci k nahrade a je to okolo 1000 EUR.

isabella

neodpovedala si mi, ze preco nemozes ist lekarovi teraz?
a to ti tu my nemozeme povedat ci si, alebo nie si tehotna, pravdepodobnost tam nejaka je a my nie sme jasnovidci...