Je to mozne?

Príspevok v téme: Je to mozne?
akotoje

Chcem sa opytat, ci je mozne, ze som tehotna, ked mi meska menstruacia 7 dni a urobila som si tehotensky test Woman secret baby a je negativny... 14 dni pred tehotenskym testom sme mali nechraneny pohlavny styk, ale vyvrcholenie mimo mojho tela... Mne sa to zda nepravdepodobne, ale znepokojuje ma to.

akotoje

Tak ja si dookola robim tie testy, uz som skusila asi 5 testov, menzes mi meska uz 11 den, ale vsetky negativne. Skusila som viac druhov testov, aby to bolo objektivnejsie. Som z toho nervozna, ze ani menzes, ani testy... nerozumiem tomu.

akotoje

Aluska dakujem za odpoved,
ale znepokojuje ma to preto, lebo je tu spusta zien, ktore tvrdia, ze aj ked im test vysiel par krat za sebou negativne, tak tehotne boli. Preto mam v sebe vela pochybnosti a strachu. Menzes stale nikde a uz meska 8 dni, pricom mne chodi vzdy uz na 26. den a dokonca posledne mesiace 24,22... takze toto je pre mna novinka.

akotoje

Chcela by som sa opytat mamiciek, ako to je? V tieto dni ked mi uz 8 dni meska menstruacia nemam skoro ziadny vytok a ked tak len nejakych par kvapiek, ale to je pre mna netypicke, lebo ja mavam skoro cely zivot silne vytoky skoro stale, uz som si zvykla. Je to priznak tehotenstva, alebo skor naopak, ze mi skoro uplne vymizol vytok?

akotoje

Dakujem dadulka, potesila si ma velmi, uz len dufam, ze je to pravda. Som sice uz dlhsie prechladena, ale nepripisovala som tomu velky vyznam, aj ked skoro mesiac ma boli hrdlo a stresov mam teraz vela... ale to je u mna teraz styl zivota uz par mesiacov... tak uvidime. menzes stale nikde a minuly mesiac prisiel uz na 22. den a dnes je uz 33.den a stale nic a mam pocit, ze je uplne v nedohladne. Moj organizmus sa tvari, ze mu nic nechyba...

dadulka123

ahoj. myslim, ze niesi v tom. bude to len nejakym prechladnutim, stresom....alebo tak. Este par dni pockaj a chod na gyndu.
Ja som mala toto iste...

akotoje

Dnes rano som si test zopakovala a test stale 100% negativny, tak hadam to bude pravda, aj ked menzes stale nikde...