ZAHADA

Príspevok v téme: ZAHADA
:-))

viete mi niekto poradit ?
Mala som kondylomy - moj gynekolog mi tvrdil, ze sa to prenasa jedine pohlavnym stykom. Mam staleho partnera tak som sa v prvom rade na nom vyburila ze ma musel isto podviest, kedze ja som s nikym inym nebola. Tak isiel aj aon na vysetrenia a nic mu nie je!!! Ako som to potom mohla dostat, ked mi lekar tvrdil ze jedine pohlavnym stykom!!!

:-))

nie je to moj prvy - aj na to som myslela, ale predchadzajuceho som mala pol roka dozadu ako mam noveho partnera a je vylucene aby sa mi to prejavilo po takej dlhej dobe..cca 1 rok

!!

to nie je pravda, ze muzom sa to neprejavi marCOS/ze to maju /prejavi /len zeny.Ono to je zname aj v okoli konecnika a dost casto sa to vyskytovalo u homosexualnych muzov pri nechranenom styku!a mozu to mat na penise tiez, len to nemsui byt take viditelne a tym ze muzi nechodu po lekaroch, tak asi preto sa predpoklada ze to maju menej.

11

no, neviem ci tento partner je tvoj prvy, ale ak nie, mozno predchazadjuci ta nakazil, prepac prosim, ak si nespravne domyslam..ono to moze byt sprvu bezpriznakove a ako nahle tvoj imunitny system sa oslabi, tak sa to prejavi:-(

:-))

mne moj lekar tvrdil, ze sa to da preniest len pohlavnym stykom...

ale to mi bolo divne, ze sa mi to prejavilo asi asz po 6 mesiacoch co som bola s partenrom - a to moj doktor vylucil, ze sa to prejavuje tak najviac do 2 tyzdnov..takze nie je mozne ze by to bolo od partnera!!