Velké brucho

Príspevok v téme: Velké brucho
Velké brucho

prosíím ja som už zufala meriam 166 a vážim tak 52-53 a neni to zasa nejak hrozne vela ale proste som strašne tučna mam hrozne brucho a su aj tučnešie baby ktoré brcha nemaju:( mam ho ako tehotna a to neprehanam:(a to stale robím všetky možné cičenia a nejem sladkosti a už vobec nie mastne:( prosím čo mam robit:(

jancecka

aj ja som počula prípad, že jednej sa nenápadne zväčšilo bruško, a zistili že aj maternica je väčšia, ale nebolo to tehotnosťou, ale cystou.

evzen

DOBRY DEN,NECHCEM VAS STRASIT,ALE NEMOZE TO MYT PROBLEM SO ZENSKYMI VECAMI?JEDNA ZNAMA,MALA TIEZ VELKE BRUSKO A MALA NA VAJECNIKU RIADNU CYSTU,PEKNY DEN,E

Ježibaba_157

tehotná určite niesom len to by mi chýbalo :D a s tým nafuknutým bruchom..lenže ja ho mam velke aj ked rano vstanem...a toto v genoch nemame a skoro každý den cvičim a to hlavne na bruho! stale ale nič a nič... a ake ine príznaky su ešte plinatosti?..

Flaviah

ahoj, skus sa este raz poriadne pozriet v zrkadle, skus si spomenut na nejake traviace tazkosti a skus sa poradit s pblizkymi, citam mas ozaj tuky alebo je to riadne nafuknute... ja ale typujem ze to bude nieco v genoch, prave zato skus s rodicmi prebrat...a ked nepomoze, skus zajst do fitka, to ti neuskodi prave naopak...

A-Z

Tiež sa prikláňam k tomu, že bruško môžeš mať nafúknuté, a nie tučné. Mala by si skúsiť kyslomliečne výrobky, napr. Acidko každý deň. Alebo probiotiká. Nafukovať ťa môže aj nejaká zelenina (parika, kapusta, strukoviny). Môžeš mať aj alergiu alebo precitlivelosť na nejaké potraviny. To už je potom ale na gastroenterológa.

A-Z

Tiež sa prikláňam k tomu, že bruško môžeš mať nafúknuté, a nie tučné. Mala by si skúsiť kyslomliečne výrobky, napr. Acidko každý deň. Alebo probiotiká. Nafukovať ťa môže aj nejaká zelenina (parika, kapusta, strukoviny). Môžeš mať aj alergiu alebo precitlivelosť na nejaké potraviny. To už je potom ale na gastroenterológa.