Tehotenstvo - pálenie záhy

RNG

Dumbier je proti zaludocvnej nevolnosti a jablka podporia posuv a absorbuju rozne toxiny, tiez vyzivuju probiotika.
Vracanie horkeho znamena zlc, ktora sa dostava do zaludka hiatalnym refluxom a na to je obzvlast dobre jest jablka, najma pred spankom.

blondula

moja,toto som prezivala aj ja :DDD nevolnosti a grcacky uz pomaly od meskania menzesu :DDD nechcem strasit,ale u mna az do posledneho dna to trvalo !!! nepomahalo mi nic,nemohla som spat,oddychnut si a vobec lezat na boku !! vzdy som mala 3 vankuse,aby som nelezala a kyselina nesla do krku :-( budievala som sa s tym,ze sa az drhnem a vykasliavam tu hnusnu horku kyselinu :-( az ked som porodila a som lezala na rovnej posteli,nemohla som sa vynacudovat ze ake je to super,zase normalne lezat :DDD takze drz sa a tes sa,ze aspon babätko je zdravucke ;-) ...

missulik

Ahojte, som v 32. tt a začala ma páliť záha tak som hľadala čo by mi pomohlo. Našla som veľa ohlasov, že budúcim mamičkám pomáha minerálna voda FATRA tak som si ju nakúpila a pri včerajšom pálení som ju vyskúšala v nádeji, že mi pomôže. Čakala som iný efekt - ukľudnenie pálenia a tlakov na zvracanie. Ale tá voda mi spravila výbuch žalúdku a letela som sa vyvracať a keby sa dalo tak mi to ide aj očami. Neviem či práve takýto efekt to malo mať, ale potom mi bolo už dobre :)))

agaven

pozor viac uskodite ked si kupite lahodkove kare alebo take podobne tomu udeniny ak ches aj slaninu a ters co su tie rolady atd.. nech to prejde bodom varu nemozes odolat 4 platkam udenemu alebo krkovice dobre jad si odrezat 5 platkov chod domov hod do krnca no nalej vodu potom ked bude varit taj to tam tie udeniny a ak sa bojis ze to strati tu sol ta si to trolinku tu vodu osol aby si bola spokojna ze ti neostala v hrnci ta slanost

slniecko211

Agaven, takze mozem si ju sem tam dat, ale netreba to prehanat? Ano? Ja som mala praveze problemy s palenim zahy teraz posledne dva dni, tak som dala fatru a bol pokoj. Akurat, ze ma potom trocha vystrasilo to, ze nie je vhodna pre tehotne..

agaven

budis ma najviac mne to povedal jeden co robi s tymi vodami ja som potrebovala to draslik atd... a povedal budei aj som to nasla mal cez 305

agaven

ano mozes ju pit ale nie v kuse dva tyzdne potom nie kup si inu vodu rajec atd je ich dost nie nesmis stale a vkuse tu fatru aj na gastrosk ti povie dobra ale musite ju obmienat no ale viec ktora ma najviac drasliku atd.. zase ina voda ina ma zase vela magneska atd.. preto musis obmienat