Tehotenstvo - pálenie záhy

slniecko211

a neviete baby niektora nieco o tej FATRE?Nie je to nahodou len kvoli tlaku, ze to zvysuje, ked je tam zvysene mnozstvo sodika a horcika?

agaven

akurat som isla citat ale nezakazuju ju na tehotnost skus sice stoji 78 aj neveim presne kolko ale vydrzi ti aj rok nemusis podla navodu 100 ml ja davam na lacno ten stanprlik a staci a vecer pred spanim ale bud rano alebo vecer ale zase aj dva tyzdne si ju nedam ked viem ze dam rezen tak daj na vecer ked vies ze budes mat lahke jedla nemusis sa s nou nalivat ale zase aj vody robia kyselinu a to nepisem ze ako dzus

agaven

dobre tak este zajecicka horka v lekarni ta v modrej vlasi a daj 3 glgy mne zabera ažaž super aj ked mas krce aj na to je dobra skus mi ju už cela rodina a nik zatial nenadava skor len jeden ze pribral po tej vode lebo stale chela jest akoby jej zacinalo este aj travit

jancecka

tak mne nepomáha nič, skúšala som mandle, aj tortové oplátky, či tie veľké kukuričné chrumky, minerálku, čistú vodu, všetko som skúsila, nič nepomáha, tak odteraz to len pretrpím D: a jablká mi pálenie záhy ešte zhoršujú

agaven

na zahu jablka a oplatky ale ved nepchajte stale tableky a potom ze preco ma ked sa casom ukaze ze je hyperakt. autista ??? mlieko zraza .. je toho viac madle

slniecko211

Neviete niekto, preco nie je dobre pocas tehotenstva pit mineralku FATRU? Mne to vzdy velmi na kyselinu pomahalo a na etikete som sa docitala, ze to nie je vhodne pre tehotne zeny...Som v siestom mesiace tehotenstva, tak dufam, ze som si tym nejako neuskodila, ked som vypila asi tak liter fatry za dva dni...Prosim odpiste mi...Dakujem...

eliiiii

dcera zvracala od sameho zaciatku,nic nemohla jest schudla viac ako 10 kg.Raz sa stalo ze zvaracala krv,zlakli sme sa,no to jej praskla nejaka cievka od silneho davenia.Zacala uzivat vyzivovy doplnok PANKREONAL forte.Hned prestala zvracat.Teraz je v siestom a ma sa dobre.Drzim palce.

Ljenocka

Mandle?no skúsim,len ich moc nelúbim :D ale ak pomôžu budem ich jesť.mám narušený celý tráviaci systém a z tej záhy aj občas zvraciam :-( ako aj teraz.na to zvracanie a nevoľnosť musím brať DEGAN,bez toho to nejde :-( prvé dva mesiace som skoro nonstop vracala,aj vodu a schudla som skoro 10 kg.teraz aspoň po troche papám konečne...

zunii

Na palenie zahy v tehotenstve vyborne funguju mandle. Ked ta bude zase palit, pozobkaj si ich.
Ake lieky beries na nevolnost a zvracanie?
Pocit nevolnosti a zvracanie u niektorych zien trva aj 9 mesiacov, mnohe zvracaju este aj na porodnom stole, ale to su skor vynimky. Tebe to snad prejde po ukonceni stvrteho mesiaca.