Vrásky

Príspevok v téme: Vrásky
lucka555

ahojte.mám 14 rokov a už mám na čele vrásky no nie najmenšie,aj pod očami troška viete dosť ma to hnevá myslím že v 14rokoch by som nemala mať žiadne vrásky:-Pveľa veľa sa smejem takže je to asi tým?ako tomu môžem pomôcť? ked už sa nedá myslíte že by som mohla začať používať make-up aj ked samozrejme ten to iba prekryje ale vrásky zostanú:(
Ved by som nemala mať žiadne!:(

alenka_maxova

pozri sa na svoju babku, ta ma vrasky, nie ty. Ty mozes mat tak akurat mimicke vrasky a tie ma kazda jedna z nas. Rada pre teba - pi vela vody, jedz vela ovocia, stravuj sa zdravo, sportuj, nefajci, nepi vela alkoholu, dostatocne dlho spavaj...Neviem sice, ake mas geneticke predispozicie, ale ak je u vas vsetko v pohode, v 30 rokoch ti tvoja plet "podakuje"

jajka001_

neverím ze máš v 14 rokoch vrásky. by si musela mať nejaku chorobu. a čo s tým? no čo s tým robia zrelé zeny? botox, plastika, drahé krémy.
ak máš suchu pleť, tak sa porad s kozmetičkou ohladne starostlivosti, ziadne experimenty

Anita11

Si veľmi mladá na make-up. Bola by veľká škoda tak zavčasu trápiť pokožku.
Vrásky na čele skús prekryť ofinou a okolo očí - vrásky smiechu, tým buď len rada,že sa máš v živote čomu smiať. Horšie by boli vrásky zamračenia a hnevu.
Ver mi, ja mám už vrásky nie len od smiechu a na čele ich už dobrých 30 rokov prekrývam vlasmi a ide to.