Holenie podpazusia

Príspevok v téme: Holenie podpazusia
teta.ziletka

ahojte , s holením osm zacala asi v 13 rokoch ..teras mam 15 a mam mensi problem ..vecer si v sprche podpazusie hoolim klasicky ziletka+pena ale rano pazusie nemam celkom hladke ..uz tam mam cierne bodky novych chlpkov ..mam 2 otazky.Akym smerom sa mám holit a ako casto mam vymienat ziletku ? pls poradte :)

jajka001_

hmm a tie vonavky, tie tu boli odpradávna, len ludia sa tolko nekúpavali. tie vonavky boli na zakrytie toho priserneho smradu

beskyd

jajka, len je potom pozoruhodne, preco ten civilizacny vyvin prisiel prave vtedy ked sa to zacalo masivne prezentovat v mediach:)) takze zrejme to treba chapat tak ze starocia sa ludia neholili, ale ked prisli reklamy na holiace strojceky od kozmetickych firiem tak zrazu bum - velikansky vyvin a hned su chlpy strasne nehygienicke:)) hmm.. som zvedavy kam to speje a ci mozno prirodzenu zenu hladat uz len v lese v nejakej osade v bielorusku:) mimochodom je dokazane ze feromony ktore clovek produkuje su sexualny stimulant.. od pradavna, to je sucast biologickej podstaty tak cloveka ako aj zvierat... preto je pozoruhodne ze napriek tomu ze dnes hadam kazda zena smrdi nejakou chemiou ktora vsetko prekryje, sa vobec ludia dokazu mnozit, aj ked treba uznat ze sa mnozia menej ako povedzme v sedemdesiatych rokoch, aspon u nas:)

jajka001_

čo sa týka holenia podpazušia - nesuhlasim s beskydom ze je to o tom či je to trendy, napr. ja sa holim odkedy mi to tam začalo rásť, lebo mi to proste vadilo, a v tej dobe sa to este nerobievalo. skôr je to taký prirodzený civilizačný vývin ako záležitosť módy.

anjelik9

a čo sa tu hádate ved je každého osobná vec či sa holí abo nie? beskyd má pravdu v tom že v kozmetike je veľa svinstiev ktoré sa cez pokožku dostávajú do tela ale je pravda aj to že je to aspon teda podla mna estetickejšie a aj jednoduchšie čo sa týka hygieny

xixa

Ale ved je prirodzene, ze kto sa odlisuje od stada bude vyvrhnuty....co je na tom cudne? Aj ja patrim do stada a netrapi ma to :)

maliina

agma, ale to prehanas. Tvoja mama si urcite neholila podpazusie este pred 20rokmi a vonali, lebo sa osprchovali. Ja sa holim komplet, ale ak niekto nechce, nech to nerobi. Tiez holenie intimnych partii, teraz sa kazdy tvari ze ten kto nie je oholeny je "spinavy". Holenie je vazne trend poslednych 20 rokov a mne sa nezda, ze tvoji rodicia atd. by boli spinavy, alebo ako si ty povedala prasce. Pekne si ukazala, ze ludia miluju stadovitost a ten kto sa odklana, tak je odvrhnuty, urazany..

agama

beskyd: počúvaj, ale ja si nemyslím, že ľudia používajú deodorant aby boli COOL, ale aby nesmrdeli sebe a svojmu okoliu... aspon teda ja používam tento výrobok za týmto účelom, a nemám 15 rokov /to aby sa ti sem lepšie prispievalo/... a áno, podľa mňa si prasa, ak nechápeš, že holenie podpazušia nie je TREND a COOL ale je to nevyhnutnosť a patrí to k ZÁKLADNÝM HYGIENICKÝM NÁVYKOM !