Chcem si to rozdat s holkou

Dilaila

Ale byt verny ma tiez cosi do seba..Ja som mozno trosku staromodna, ale aj ked mam rozne sexualne predstavy (ako kazdy), bala by som sa hlavne ze nieco nachytam..Viete, kolko milionov ludi na svete ma HIV?

............

zalezi od partnera, mala by si vediet, co Tvoj partner berie ako neveru..mam kamnosky, ktore maju nad 27 a oni napr. bozky jej chalana s inou neberu ako neveru .. toto mi napr.pride divne :) mne by to vadilo. Kazdy sme iny. Ja som mala jeden cas tiez taketo predstavy, ale akosi to casom a s pribudajucimi starostami opadlo.. hlavne po tom, co som si nasla jednu kocku, s ktorou sme to riesili slovne :)) a ona ma potom doslova tak uhanala, ze ma to preslo :)) ale mojmu priatelovi by to nevadilo.. povedal :) Spytala som sa ho na rovinu, vsak preco nie. Keby sa mu to nepacilo, tak sa neodvazim nic podniknut. A jemu by to nevadilo a okrem par bozkov s babami sa nic viac aj tak neudialo..ale mam kamaratov, ktorym by to vyslovene prekazalo, keby to ich partnerka robila a trojka uz uplne, povedali, ze sa o svoju partnerku nemienia delit absolutne s nikym :) a mozno je to spravny pristup...

Dilaila

Co myslite, podvadzanie s rovnakym pohlavim je polahcujuca okolnost alebo je to rovnako zle, ako keby som priatela/muza podviedla s chlapom???

kvietok23

ja mam kamaratku, ktora mala chlapa a podvadzala ho so zenami. vyskusala, chvilku ju to bavilo a potom ju to preslo ako psa auto...ak mas taketo chute, vyskusaj, nic ti v tom nebrani, samozrejme okrem biblie a mozno tvojho svedomia...

f

A preco by si to ako mala potlacat? tak povedz priatelovi nech zavola este nejaku kamaratku :P Myslim ze mu splnis tajny sen ktory by sa ti mozno ani neodvazil povedat, a ty vyskusas ake to je...