Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svieže, čisté, ľahké ženské vône

Príspevok v téme: Svieže, čisté, ľahké ženské vône
consuellaII

Ahojte, ak máte radi svieže a ľahké vône, ktoré máte odskúšané, alebo ste sa s nimi stretli, či ju má manželka/priateľka/milenka :)) a fakt Vás oslovila, prosím, napíšte mi názov, vďaka..

Vyskúšal niekto z Vás Hermés - Un Jardin sur le Nil? mne sa najskôr strasne nepacila, ale ako ju na sebe citim zo vzorky, nemozem sa spamätat :) v dobrom :) Noa dost chvalia DKNY Woman.. Nemám rada sladké, ťažké, moc drevité, ópiové a podobné vône, tak by som rada vyskúšala, ktoré Vám vzali srdce :) Vďakaaaa

lolas

ja pouzivam Elizabeth Arden-Green Tea :) dostala som do daru Replay for her, toaletna voda, 20ml- je to taka vyraznejsia zenska vona, ako nie je zla, ale nie je to moj typ:) ja radsej take citrusove vone...a vidite ked sme uz pri tom, neporadite, kde by som ju mohla predat?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.