DrNatura - Colonix

Rebeka71

Miesto Colonix je už na trhu NaturalHelp Complex, čiže 4 v jednom. obsahuje iba prírodné zložky, vitamíny, prebiotiká a tiež psylium. Jeho použitie je veľmi jednoduché, iba jedna odmerka sa rozpusti vo vode. A chutí ako zelené jabľčko, fakt bomba.

brigitka12

Ahojte, Colonix program uziva moj otecko, mal velke problemy so zapchou a produkt iba vychvaluje. Je velmi spokojny,jednoducho si to treba vyskusat.

colo

U nas to uzivala cela rodina:) a vsetci boli spokojní.. Mne sa krasne vycistila pleť, tiez som nejak neschudla ale citila som sa omnoho lahsie a lepsie:) ma to velmi dobry ucinok si myslim

petra455

K tomu co si napisala by som chcela pridat ze ja som si tiez kupila sadu colonix ja som spokojna schudnut som nechudla ale som mala lahsie vyprazdnovanie bola som vitalna a comu som sa velmi cudovala vysli zo mna paraziti no toto ma prekvapilo nebola by som si myslela ze ich mam. Co sa tyka tohto pripravku ja to beriem ako upratovanie z vnutra nieco ako crevna ocista. Vsetko zle sa zacina v crevach. ved tam vlastne prebieha hnilobny proces nemusim pisat ze stolica zato aky ma zapach. Takto mam pocit ze som nieco spravila pre svoje zdravie vycistila som si vnutro od vselijakych jedov.

moj_nazor

ja mam... a tiez som si predtym, ako som to objednala, hladala na nete info a skusenosti a nejake som nasla, skus hladat dalej.. ale moja skusenost - nekupuj to. Ja som si objednala cely ten balik, kde boli tri veci, myslim nejake tablety, psyllium a caj, vsak? alebo take cosi, nie? viem,ze nakoniec ten caj sme vypili, bol chutny, ale extra ucinok som nevidela oproti overenym cajom z lekarne, dalej tie tablety proti parazitom boli ako pre kona, to som vratila - ale pacilo sa mi,ze mi vratili peniaze v plnej sume, i ked bolo balenie otvorene a psyllium som nechala, lebo je jemnejsie, ako ked som si kupila v lekarni, ale podla mna je to draha sranda, ked ti to potom doma stoji.. takze asi tak :) mozno teba by to bavilo, ale mna teda nie.. ja som si absolvovala radsej detoxikacnu kuru podla jednej slovenskej autorky, fakt som bola spokojna, tak ju spomeniem - A.Mačingová.. vies, pride mi, ze kazdy taha z ludi peniaze za naivnost.. tej pani som napisala, ponuka totizto na nete, ze ti za prachy zostavi plan na papanie a pod.,ale ked som jej napisala, bola uplne v pohode, odpisala bez toho,aby som jej najskor posielala peniaze, odpisala, ze najprv mam skusit detoxikaciu podla knihy a to som nasla aj na nete, fakt mila pani, vymenili sme si potom par mailov a mozem povedat, ze ta detoxikacia bola fakt uspesna, vydrzala som ale len 3 tyzdne, ale krasne som schudla 10cm cez boky a zadok, z brucha a stehien asi 5cm, takze fakt super, zlepsila sa mi plet a podobne. Chcela som to aplikovat aj teraz, ale mne v zime nechutia moc tie salaty.. asi budem musiet pockat do leta.. ALE KILA SA NEVRATILI! Co Ti mozem poradit - a overene mi to pomaha v traveni, ze den zacinam mrkvovo-jablkovym salatom, ona odporucala aj s medom a orechami (ja to jem cez zimu bez toho) - tym zasytis svoju potrebu po sladkom tiez a ze ked zacnes den korenovou zeleninou, nastartuje ti to metabolizmus a je to fakt pravda.. a tiez som bola na cisteni criev tou sprchou, hoci to niektori zatracuju, mne to uzasne pomohlo.. ja mam aj potravinovu alergiu, takze pre mna to bol blahodarny pocit po tej sprche :) takze ak nieco chces z tej firmy natura, odporucam bud len samotne psyllium -kvoli tej jeho chuti (lepsie som zatial inde nenasla) alebo tomu caju.. ale tie tablety vyzerali hrozivo.. takze lacnejsie mas klasicke psyllium a radsej si kup cerstve ovocie a zeleninu..