pri tomto sa zasmejes, ale mne do smiechu neni:)

Príspevok v téme: pri tomto sa zasmejes, ale mne do smiechu neni:)
plasiak

prstom som sa drazdil na zaludi ked bola partnerka na wc, a ked prisla povedala ci ju nespravim prstom,a ja "blbec" som zabudol ze som sa hral s penisom, je mozne ze z toho otehotnie?viem ze na zaludi sa zvykne vytvorit predejakulacna tekutina, ale neviem ci su tam spermie a ci vydrzia dlhsie ako par sekund?diky za informacie

DJ HiDe

Ach jaj, spermie na vzduchu stracaju svoju ucinnost, a ked sa k tomu pripoji faktor, ze sanca k oplodneniu jednorazovym pohlavnym stykom je mala, vyvynie sa z toho fakt, ze sanca, ze tvoja partnerka otehotnie je 1: 1 000 000 :)

chechi

nuz, pokial si nemal mokre prsty od tej latky, popripade to uz stihlo zaschnut, tak je pravdepodobnost len velmi mala... najma pokial nemala plodne dni. ak nemala partnerka ovulaciu, tak by vam k otehotneniu nestacili ani tie mokre prsty... hlavne ziadny strach. :o)

marCOS

noo thak ak si mal zagebrene ruky thak je to mozne lebo tham su spermie a je aj mozne ze vydrzali ten cas kym si robil partnerku,,,,ale je malopravdepodobne zby otehotnela,,ale nabuduce si davaj bacha

count.draco

az take smiesne to neni, sekret tvori daco okolo 2% spermii, takze je tam sanca ze by mohla otehotniet ale ze kolko tam spermie vydrza na vzduchu to fakt neviem ani len netusim, nabuduce si davaj vacsi pozor

Summer

:D to je presne ako s tou prerusovanou sulozou precitaj si ten prispevok...je to mozne ale strasne nepravdepodobne tak by si sa nemal nicoho obavat...ale davaj pozor nabuducko:)