problem s nasadenim kontakrnych sosoviek

Príspevok v téme: problem s nasadenim kontakrnych sosoviek
michala

prosim pomozte mi!neveim ci som jedina co ma tento problem lebo nikdy som nepocula od nikoho ze by mal ten problem co ja...ide o to,ze neviem ci mam citilive oci ale mam problem s nasadenim sosoviek a to preto,leo mi zakazdym zmurkne oko a ja to nikdy nemozem nasadit.....prosim pomozte mi velm ich potrebujem a neviem co mam robit...dik

chrustik2

Mne doktorka na prvom sedeni povedala,ze som beznadejny pripad,ze sa to neda a nakoniec som sa sama naucila a prisla si na system,takze neboj fakt to chce iba cas ;-)

michala

no ja to teda hned zajtra skusim dnes som mala uz take nervy z toho ze som vsetkym bachala lebo mne to stale neslo a aj ta sestricka mala potom zo mn velke nervy ked som bola u nej ale ved nemozem za to ze mi zmurkaju oci

chrustik2

No pozeraj sa pri tom uplne hore a musis sa ucit nezmurkat,to trva asi najdhsie,kym sa toto naucis,lebo ja som mala obcas az krvave oci od rozdrazdenia a nakoniec som isla v okuliaroch...

lioon

ahoj,aj ja si ich dávam podobne ako chrústik2,tiež si tak roztiahnem viečka.Ale nedávam si ich krúživými pohybmi,ale skor na spodnú časť oka a potom sa pozriem dole a šošovka sa sama posunie na stred oka..A vyberám ich tak že si rovnako roztvorím oko ako pri nasadzovaní a palcom a ukazovákom ju mierne stlačím za spodný okraj.Píšem,len mierne aby sa nezlepila,ale aj to sa mi stávalo.Ale dá sa v pohode vyrovnať,niekedy sa aj sama v roztoku vyrovná.

chrustik2

Awoj..neboj to casom prejde,mne to tiez trvalo skoro rok kedze mam citlive ocka.Najlepsie je nechat sosovku tak stretne mokru no nie uplne aby sola vodava od roztoku a lavym ukazovakom si chytis viecko tak stredne vysoko a pravym prostrednikom si natiahnes spodnu cast ocka a ja si ju vacsinou davam takym akoby trochu kruzivym pohybom v smere do vnutra oka..Ale neboj mne to na zaciatku trvalo min.hodinu.Prajem vela uspechov.Papa