Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Len pre holky!

addisssa

Trošku dosť čechizmov je v tvojom príspevku nemyslíš? Videla si niekedy nejakého Čecha, že by len tak používal slovenské výrazy? Ja veru nie.

ludka98

Nemusi byt pravda, ze zena, ktorej sa pacia zeny a obzera sa po sukniach je hned lezba. Viete kolko zien sa pozera po inych sukniach? Omrkavaju vzhlad, vlasy, nechty, oblecenie, licenie, nohy a dalsich milion veci. Dovodom je porovnavanie a inspiracia a robi to podla mna kazda. A tiez nieje pravda, ze zeny, ktore tajne v hlave tuzia si uzit s inou zenou su hned lezby. Aj mna tato predstava vzrusuje a v zivote by som zenu nemenila za chlapa, no mozno na jednu noc :))

Susann 4

Nikolka 87...hmm, ked sa radsej otocis po sukni a zeny ta viac priatahuju a aj sa ti o nich sniva, tak potom si LESBA...a ak nahodou toho priatela nemilujes a nemavas pri nom pocity zamilovanosti, a naopak pri zene si to uz zazila, tak si proste prihriata..ale v poho, to je normalne...

vierca

podla mna zeny je to uplne normalna vec..kazda zena podla mna tuzi po sexe so zenou:D aj ked nie kazda si to prizna...:D a ked to skusite a fantazie premenite na realitu bude sa vam to lubit este viac..teda aspo u mna to tak bolo...:D so zenou je to super ale na chlapov nedam dopustit :DD

nikola87

mam priatela, urcite som neni lezba... ale na ulici sa radsej otocim po peknej zene ako po peknom chlapovi, nech uz si to vysvetli kto chce ako chce... a predsavy ze si uzivam s dobrou zenskou mam tiez :D