Menštruácia počas antikoncepcie

M 25

však ju vezmi na osmi den predsa, ako je to v letáku a ako ti (dúfam) povedal gynekolog..

menštruácia sa ti časom upraví. a nečuduj sa, ked ti príde aj na štvrtý den počas pauzy.

niky22

zdravim, beriem HAK teraz druhy mesiac. Teda uz som dobrala....a zaujimalo by ma, kedy mam dostat menstruaciu. Beriem tri-regol 21 tabletiek, teraz mam mat 7 dnovu pauzu a menstruaciu den po pauze a vtedy zacat brat tabletky alebo pocas pauzy?

dakujem

alenka56789

dobry den chcela som sa opytat,beriem antikoncepciu ktora ma 21 tabletiek,ked ich doberiem o 3 dni dostanem menstuaciu ktora trva 5 dni..a chcela som sa opytat idem necakane na dovolenku a potrebujem prerusit menstuaciu je to mozne ak zoberem dalsie balenie tabletiek pocas menstruacie v 3. den menstruacie?

Gombickova

Dobry den.poradte mi niekto,dnes som dostala menstruaciu aj napriek tomu ze mi zostava 5 tabletiek na dobratie.ako maam dalej postupovat?mam ich dobrat?alebo pockat dokym mi skoncia a brat ich znova :) dakujem

jing

ahojte ja mam ten isty problem. Beriem antikoncepciu este len prvy mesiac a dnes som brala 20tu tabletku a zacala som krvacat... takze je to v pohode?nic to neznamena? kludne mozem zobrat poslednu tabletku dat si 7 dnovu prestavku a ficat dalej?