Roaccutane - skusenosti

janka78

čo sa týka tých kont.šošoviek, asi to je to, čo som písala..ked máš šošovky a suché oči,ako som mala ja, tak potom to bude malý problém, ale tie kvapky na suché oči by to mali upraviť. lepšie, ked sa vybehneš na to opýtať očnej, povedz jej, že užívaním roaccutanu budú vysušené sliznice očí, nosa, bude aj suchá pokožka, takže to má všetko za následok liečba roaccutanom...a nech ti poradí, aké kvapky si máš v takom prípade potom nasadiť.ale po dobratí sa to vráti do normálu, len to treba vydržať počas liečby a hotovo.

emush

dakujem velmi pekne za vase odpovede:)..len niekde som este citala ,ze je to trochu problem ,ak ma niekto kontaktne sosovky...neviete nieco o tom?:)

jarabica123

ahojte, uzivala som to tiez asi pred dvoma rokmi, ale chvala bohu mam s vyrazkami pokoj, sem tam sa nejaky este objavi, mam cise jazvy po akne ale je to omnoho lepsie ako to bolo, citala som, ze niektori ludia potrebuju uzivat dve davky, cize ked skonci jedna liecba, treba nastavit na druhu, cize sa to uziva dlhodobejsie, Roaccutane, ma sice vela vedlajsich ucinkov, ale u mna to bola jedina vec, ktora zabrala. sem tam som mala suche pery, a hlavne suchu pokozku, ale da sa to zvladnut, tak vela stastia

janka78

Ahojte, ja som roaccutane užívala, bolo to super obdobie, akné mi uplne zmizlo a všetci sa ma pýtali, čo som si urobila s tvárou, ked tam nemám ani jeden púčik! bolo to strašne super, ked aj okolie si to hned všimlo. negat.účinky v mojom prípade boli, že som mala strašne suché oči, dalo sa to vtedy nejak uhrať s kvapkami, takže to nebolo až také zlé...a ešte jedno negatívum...po dobratí to bolo ešte dobré, ale po 2rokoch sa mi to znova vrátilo, už nie v takom množstve, ale prišlo to znova...

wiwien

lenkaaa beriem rano 10 mg, a večer 20 mg..no aj ja sa bojím, že sa mi to vráti, ale tak dufam nie...budem sa m odliť:))

siisa 25

roaccutane uplne odmasti pokozku zvnutra,preto tie suche pery,ja som pocas uzivania nemala absolutne mastnu plet,uplne z mastnej uplne sucha,len ma znepokojovalo to zhorsenie akne na zaciatku liecby,napriklad mala som to asi dva mesiace o dost horsie ako normalne,ale potom asi tak po tych 4 mesiacov uz ani jedna virazka aj dlho to vydrzalo take cistucke,ale skoda,ze sa mi to potom vratilo,lenze ja mam aj potravinove alergie,z toho tiez je akne dost casto ja to mam asi aj z toho

wiwien

ahojo..no tak ja mám pozitívne učinky beriem ich 7.mesiac a som maximálne spokojná ..na tvári nemám ani jeden pučik:Ptak zatial si možem poklepkať, dufam, ked to prestanem užívať sa mi to nevráti. a jediný negatívny učinok ktorý som mala, ak sa to tak dá nazvať boli suché pery, ale to je ako nič:))a už to dávno prešlo, boli to len prvé dva mesiace.a ešte teraz sa mi začala trošken sušiť tvár,ale aj to kremy vyriešia...