Neurcite bolesti pod pravym rebrom

Príspevok v téme: Neurcite bolesti pod pravym rebrom
peter100

Dobry den,
potreboval by som radu.
Mam uz dlhsie nespecifikovane bolesti v mieste kde konci hrudna kost a zacina prave najspodnejsie rebro. Najlepsi vyraz pre to je take nejake hojive palenie, neviem to inak pomenovat. Aky organ tam moze byt? Absolvoval som prehliadku s vysledkom - pecenove testy OK, krvny obraz OK, len troska vacsia hodnota bilirubinu, sono pecene, zlcnika, obliciek, pankreasu OK. Pecen nie je ani zvacsena, ani poskodena. Mam sedave zamestnanie.
Lekarka to nevedela uzavriet.
Dakujem velmi pekne.

Peter

mascha

pomalou pečeňovo-žlčníkovou očistou by si nemala nič pokaziť,takže každé ráno nalačno najskôr, 1,5 lyžice oliv. oleja, potom jednu lyžicu medu a nakoniec uži 1 lyžicu citrónovej šťavy, poradie dodržať....
prajem,aby pomohlo

sonka11

Ahojte ....Mam presne ten isty problem skor paliva bolest v tom mieste pri prudkom pohybe.Stravujem sa celkom v pohode nejem vyprazane nezatazujem zaludok zbytocne .Som z toho znepokojena pretoze som v Skotsku a som tu este len mesiac doktora tu nemam a do prace chodit musim.Doteraz som take problemy nemala zacalo to asi pred tyzdnom a co tu na nete citam nieje nic napomocne skor mam este vacsi stres. Nieje to caste ale tak pocas prace asi 4X sa mi to stane ...Ja len pevne verim ze to nieje nic take vazne pretoze v praci mam aj tazke veci a keby tam somnou seklo tak neviem mam 22 a pride mi dost skoro na prasknute pluca, rakovinu pecene a podobne ochorenia ...Skor by som prijala namozeny sval alebo take nieco ale neviem si dat rady bojim sa ale tazko povedat neboli to stale a nieje to taka normalna bolest len taka palive pichnutie a pomalicky to ustupi do minutky a potom nic a zas prudsi pohyb a to iste ....Ja teda neviem co stym ...Ja si pridem zdrava tepoloty nemam,niesom ani unavena, nervozna nic len prave taka drobnost ale strach mam dobry :)

Neva

Ja som tieto bolesti mala 2 roky, 2x som bola v nemecnici a nič mi nezistili...mala som palive bolesti v tej istej oblasti, ceznoc niekedy sem tam pichlo...len sa to zhoršovalo a lekari ma len posielali domov, až do chvíle kedy som mala takú koliku, že som od bolesti kolabovalo rovno u doktora a až v Rakusku mi nejakym zazrakom objavili žlčníkove kamene a akútny zápal žlčńika, ktorý momentalne musel von...odpoveď na moju otazku. ako je možne že počas 2 rokov na to nik neprišiel, hoci som mala horučky , hnačky, boliesti, vracanie???...jednoducho nebolo vidno kamene len zvýšený bilirubín

anonym777

presne ako si to opisal som mal aj ja vsetky mozne vysetrenia a tlak mam doteraz aj u ortopeda som bol rtg ok nic nevedia zistit je mi uz trapne chodit po doktoroch si myslia ze si vymyslam

111helenka

Ahoj Peter...Ja mala tiež bolesti na tom istom mieste. nevedeli zistiť čo mi je..Už som sa sama pýtala aj na chirurgiu,či nemam rebro zlomené. Neuveríš,ale vieš čo to bolo?..prasknuté pluca. Ešte jedeň deň a bolo by neskoro. Trápila som sa takto dva týždne. neviem či ťa to zaujíma a či máš aj problémy pri dýchaní len to nepodceň. Ahoj,helen