Čo si myslite o ľudoch narodenych v znameni panna?

Príspevok v téme: Čo si myslite o ľudoch narodenych v znameni panna?
lili67

ja som sa narodila 23.8. Takže som napoly panna a napol lev, ta panna na mna viacej sedi akože povahovo lebo levy su taky spoločenskejši a to ja nie. a jedna veštica mi povedala, že mam chladnu povahu. Čo si myslite o tých v znameni panna vy? ja si napr s tymto znamenim najviac rozumiem, su ajk taky kludny a radi ponmahaju druhym ak je problem

usb

Su to dost blbe povahy, strasne kriticke voci okoliu a puntickarske aspon takto vidim na známych narodených v znameni panna.

moznost

Mala som priatela v znameni panny,,nieco hrozne,,chorobny ziarlivec,manipulator,,vybusny a sebecky a lakomy,,,nikdy viac,,,od takych ludi,,a nejde tu o znamenie skor o povahu,,ale toto nikdy viac,,utekat od nich cim skor

panter 78

ja som muz panna..acendent kozoroh..mesiac, mars, vesnusa vo vahach..merkur a jupiter v levovi..MC v skorpionovi...
v cinskom znameni som kon ..v indianskom medved...

som dost lenivy..obcas cele dni nic nerobim..len sa valam a flakam a kukam na tv a net..
sportujem..pracujem..studujem ..mam auto a som dost problematicky z casu na cas ...mam aj problemy s pozitkarstvom, zakonmi a mam az podozrivo rad nebezpecenstvo a perverzne zalezitosti..
som velmi dominantny..a sebavedomy..
byvam kriticky ale spravodlivo...aj k sebe ak uz ...vahy vo mne to vsak dost vyvazuju takze sa drzim hesla ako druhy k tebe ty k nim a ty k nim tak ako ches aby oni k tebe..asi tak..
poriadkumilovny som asi tak, ze si z casu na cas upracam a nenechavam po sebe dlho bordel..ale to mam vychovou...mama vaha bola puntickarka..a sikanovala nas koli neporiadku..

poznam vela panien..mam casto kolegov panny...kolegine..kamaratov...a mal som 3 ex panny ..

vsetci su ini..a ine...obcas sa nieco prelina..ale malokedy..
mozno vsetci amme spolocne..nejaky system a inteligenciu..kriticky zdravy realisticky pohlad na veci..
zeny panny su uzasne...moc skvele zeny a krasne zeny..
muzi su odvazni, tvrdi a spolahlivi..dost cestny a nepodliezavi..

extremy ake opisuju horoskopy o drzgrosoch a chorobne poriadkumilovnych..hm..

s tym som sa este nestretol..ani u expriateliek...boli poriadkumilovne ak stihali a mali chut a boli aj ekonomicke ako aj radi minali...ako na co..boli vsak originalne, uprimne, dobre a mali styl .)) to je moc individualne ..

taktak

no :D môj najlepšií kamarát :) je znamenie panna a narodil sa 24.8 :D a podla mna naňho sedí viacej tá panna :D je veľmi pracovitý, čistotný, taktný, inteligentný a je veľký geantleman :D neozaj je úžasný :D a ked som si čítala charakteristyku pre toto znamenie skoro som na zadok padla ako to naňho sedí :D a z leva podla mna ničč nemá :D

manyla

Ja som panna v strednej dekade. Som spolocenska a casto stredobodom pozornosti. Mam sice rada aj samotu a klud, ale chvile ked som ticho su u mna velkou vzacnostou. Viem byt aj leniva, ale potom vsetko dobieham a vytaca ma lenivost u druhych! Makam na sebe, kludne aj nadcasy, takze peniazky si ku mne cestu zatial stale nachadzaju, ja sa z nich tesim, nezgrlim, uzivam ci co mi srdce raci, co sa mi paci si kupim, ale zase s rozumom, ked je nieco drahe, tak si to samozrejme premyslim, nie bez hlavo. Nieco aj usetrim, takze rezervy su, ale je to aj tym, ze mam dve zamestnania plus este jedno raz za cas a zijem len v prenajme s priatelom. Naladova moc nie som, neznasam to. Ked ma niekto nastve, tak na 1OO metrov pocut moj hnev, ale ten trva 1O minut a potom na to zabudnem. Na pannu som aj dost implulzivna. Kominy robim aj ja, ale len ked mam cas, inac pestujem tzv. pracovny chaoz. Ked zacnem upratovat byt, trva to cely den a nenajdete smietku, no vacsinou cas nemam, takze mame bordel. A podobne ako prispevok predomnou s baranmi vychadzam najhorsie. Vytaca ma ich akoze bezchybnost, za vsetko vzdy mozu druhy a za kazdu cenu mat pravdu a aj ked vedie ze ju nemaju, hadaju sa uz len z principu. Ale kym nie je problem, vzdy si rozumieme. No a este som dost ktiticka a myslim, ze aj nie moc tolerantna. No a sice je pravda, ze sa aj ofuciavam, ale nie na dlhy cas. Ofucanim priatelovi naznacim ze sa mi nieco nepaci a tak, alebo sa hnevam, ale uz ma pozna, hned to riesime a o chvilu je vsetko v pohode. A inac som ako kazda panna uplne super a skvela osoba :-)

pannnna

Som Panna,posledna dekada

som:

priatelska, aktivna, poriadkumilovna, super spolahliva, zodpovedna, vyhopviem skor inym,nez sebe a peniazmy nesetrim, no neminam bezhlavo... ale naozaj si kupim, po com mi srdce pisti ...a kedze som panna, su to vacsinou prakticke veci.Mna by vobec neurazilo dostat pod stromcek sadu pripravkou na drhnutie dlazky :) alebo vysavac...

som velmi kriticka voci sebe, ale aj inym, no hned viem po kritike poskytnut novy navrh, som vraj tvoriva, taka, ze sa nestratim v zivote, velmi samostatna....
a okrem baranov nemam problem so ziadnym znamenim...vadi mi, ze vela veci beriem prilis vazne a viem sa v tom strasne zahrabat, vela analyzujeme my panny...suhlasite?

vraj si nerozumiem v partnerstve s blizenscom, no je to narocne,ale uz to par rockov spolu tahame a skor sa doplname....

blizenec pannu naucil nebrat vsetko az tak vazne a panna ho vie usmernit a realne rozobrat veci

myslim, ze Panny zeny su lepsie obdarene povahami,nez muzi Panny.... u muzov sa ta kritickost, to zhrnanie penazi berie negativne

anjelik9

spoločenský doma to neusedí, zlaté, s hereckými sklonmi =) citlivé, prítulné, ukecané čo nevie nepovie =) take zwate bejby čo dodat =)

Deee

Aj ja mam doma pannu, panny su naozaj velmi cinorode, aj ten moj pracuje nonstop a miluje kominiky a cistotu, ale v tom sme sa nasli...
co sa setrnosti tyka, myslim, ze to uz zavisi od osobnosti cloveka ako takej, moj skutocne nie je drzgros prave naopak, ked moze pomaha, kde sa da...
a ta laska na cely zivot-nieco na tom bude, jednou vecou som si vo vztahu ista a to je vernost tej mojej panny...

jajaja99

poznala som muza aj zenu v znameni panny...radi kritizuju tych druhych, svoje chyby si nepripustaju a peniaze.....no neviem, su to dost setrni ludia, az tak ze mi pripadali ako skrobi...aj sami na seba...