Čo si myslite o ľudoch narodenych v znameni panna?

Príspevok v téme: Čo si myslite o ľudoch narodenych v znameni panna?
lili67

ja som sa narodila 23.8. Takže som napoly panna a napol lev, ta panna na mna viacej sedi akože povahovo lebo levy su taky spoločenskejši a to ja nie. a jedna veštica mi povedala, že mam chladnu povahu. Čo si myslite o tých v znameni panna vy? ja si napr s tymto znamenim najviac rozumiem, su ajk taky kludny a radi ponmahaju druhym ak je problem

[zruseny12]

no,keby kazda PANNA mala byt rovnaka,tak ako by to vezeralo...podla mna tiez je to individualne...
napr.ja som VODNARKA a som uplne ina,ako moja koleg.v praci a tiez je VODNARKA...mame uplne ine povahy atd.

kajka01

ja si tiez myslim ze je to individualne, ale niektore veci co biopich napisala sedia ako rit na serbel aj na mojho. ako napr. ze nedokaze len tak oddychovat vkuse musi nieco robit. ale je spolocensky, rad sa zabava v spolocnosti, no zase v niektorych inych veciach je individualista ze najradsej mimo ludi. niektore aktiviti robi najradsej sam a pokial nejde vyslovene o zabavu.

ELIE

ja mam kamarata narodneho v znameni panna nezda sa mi
mi zeby nebol spolocensky skvor naopak..ja som blizenec a celkom dobre si snim rozumiem:):)..ale zasa mam kamaratku pannu a s tou si nemam velmi co povedat asi je to velmi individualne

biopich

tak moje dve najblizsie osoby su panny poznam pannu aj zenu aj muza...strasne ma seru v jednom ze nevedia len tak sediet a oddychovat ma ide slak trafit ze to len pratat a pratat zeby cistucko kominky a nedaj boze zeby ma videli ked oni daco robia ze len tak sedim uz sa idu somnou vadit a nervozny su ze im nepomozem.. na dovolenke detto clovek chce vypnut lezat na plazi a toto sa uz zberaju cupkaju nohou nervozne...chcu mat iba jednu lasku naveky vekov dakedy ako vo vezeni :-) neviem ja som blizenkyna a to je moj protiklad co nejde k sebe...udajne.... zatial sa da nazivat ale odtial potial...:D ja som svojska a zo mna nikto "otroka" neurobi :D na zaciatku vztahu s pannou som hned vysvetlila ze potrebujem taku svoju slobodu nie koli tomu aby som podvadzala lebo ja taka niesom ale ja nedokazem byt s jednou osobou stale v kuse spolu a muckat sa a nic ine nerobit, potrebujem chodit do spolocnosti bavit sa s kamaratkami a kamaratmi(kamarati uz pomaly niesu lebo moja panna ich vsetkych odohnala co ma mrzi)... zatial to respektuje aj ked viem ze vo vnutri ho to velmi zere, je velmi ziarlivy...:D a co tu citam ze panny su spolocenske hmm neviem neviem...ale kazdy clovek je svojsky...moj chalan sa rad predvadza ale zase panna zena absolutne nie niekedy mi pripada ze ma fobiu z ludi a tak...nejde ani tak o znamenie si myslim kazdy ma to svoje...