make-up.ako ho casto pouzivate na tvar?a preco ho pouzivate?

jancecka

každý deň, len keď mám byť celý deň doma a nevystrčiť nos, tak si nič na tvár nedám, a musím ho používať aby som ako tak vyzerala k svetu, mám dosť akné. Mne ho makeup nezhoršuje, ani nezlepšuje, ale zakrýva :-)) a je to zvyk, každé ráno naniesť, a vždy ako prídem domov z práce zotrieť :-))

:D

no make-up len ničí plet!!!! ak maš peknu plet ozaj zbytočne dávat ... a ak máš akne tak ti ho ešte viac zhorši!!! ... ( to su moje skusenosti, ale kedže každý ma iný organizmus tak je to tazko zhodnotit... vyskúšaj a uvidíš..

za8icka

No ja nosim makeup asi dva roky a zacala som v 19. A pouzivam ho ked idem do prace, na nejaku akciu a tak. Ked idem ale na nakupy ci von s priatelmi tak ho nepouzivam. Tiez si ale musis najst vhodny odtien makeupu a taky co ti vyhovuje. Lebo to fakt vyzera smiesne ked mas tvar inej farby nez zvysok.

Pokial mas ale problem s akne a celkovo s prelou, skus najskor zajst k dermatologicke.

Nicoolka73

ahoj je dobré mať make up.. ale zase preháňať to nie je dobré .. a musíš si vybrať kvalitný a vyhovujúci odtieň.. ja používam makeup.. tiež keď ma pochytí taká mania že chcem vyzerať pekne.. ale zväčša ho používam.. len cez víkend ke´d idem niekam von... ale do školy... do mesta.. na nákupy tak to rozhodne nie!! pretože nechcem zaťažovať pleť

anjelik9

ja som ho používala len v tedy ked som mala vyhádzanú tvar a vyzerala som s nim lepšie než s tým množstvom korektoru ktory by som potrebovala na prekrytie a teraz ked mi netreba tak len sem tam ked cem byt za peknú to len raz za pár týzdnov ma pochytí s makeupom alebo ked idem napr na svadbu oslavu

biopich

ja pouzivam make up asi 8 rokov koli akne aby som zakryla...a ako by som to povedala aby som zjednotila farbu tvare...pouzivam ho len ked idem do spolocnosti, do prace, do skoly... A ked si bleda tak si urcite nedavaj iny odtien ako sa to tu uz pisalo vyzeralo by to komicky...vela zien si da make up s inym odtienom na tvar napacaju si ho tam tri kila a strasne to bije do oci biely krk tmavy umely ksichtik :-) ked ti makeup netreba tak ho nepouzivaj..

cajik

pokial mas peknu bezproblemovu plet tak by som ho nepouzivala... daj si farbu na licka.. ked si das iny odtien makeupu ako je tvoja prirodzena farba budes len vyzerat smiesne, lebo to JE vidno