Škorpión

Príspevok v téme: Škorpión
SCORPIO

prosím Vás čo si myslíte o ľudoch narodených v znamení ŠKORPION.Práve som začal mať vzťah s jednou ženou.A vraj je typický škorpión.A aj ľudia mi vravia,že nech si so škorpiónkou nezačínam.Ako áno nie som poverčívý na horoskopy.Ale predsa,...ona je taká iná....nikdy pri nej neviem na čom som....

antiscorpio

najotrasnejšie znamenie a najhorší ludia...zakerny neprijemny a hnusny... vyhybajte sa tomuto znameniu oblukom,...

Lady-N

Ja som lev a môj bývalý je škorpión... Boli sme spolu 4,5 roka ... No to ako mňa uštípol nikdy nezabudnem ... Je to asi najhoršie znamenie aké som osobne ja stretla!!! Ja ako lev som si nikdy nenechala skákať po hlave .. mne nebude nikto rozkazovať čo mám a čo nemám robiť ... Ale škorpióni sú proste taký. Majetnícki, chorobne žiarlivý, pri ňom som žila jak v klietke nemohla som nikam ísť ... Ani večer s priateľmi si sadnúť a zabaviť sa, proste nič ... Najradšej by bol keby chodím po ulici v dotrhanych teplákoch aby sa na mňa nikto nemohol pozrieť... Keď som sa pekne obliekla, je jedno kam som išla tak som si vypočula spŕšku krásnych nadávok že vypadám ako k***a a podobne. Chlap mal pri sebe peknú ženu a nie že by bol rád on má radšej zhodil takže logicky moje sebavedomie nebolo vlastne žiadne úplne padlo na bod mrazu... Pre neho bol vzťah ako niečo kde končí zivot ... Proste podľa neho ja som sa nemohla stretávať s kamarátmi pretože to je vraj zbytočne lebo už mám vzťah žijem s niekým a ja sa vlastne preto nemám čo stretávať s priateľmi...Veľmi dobre vedel že som nešťastná a že ho už neberiem ako kedysi milujúceho človeka, že mi chýba spoločnosť mojich blízkych a známych...kedze my dvaja sme furt len sedeli doma a nikam sme nechodili ...ja som lev a mám rada zábavu som aktívny človek a mňa nemôže nikto zavrieť medzi 4 steny a bolo prirodzené že jedného dňa na to prestalo baviť.... Keďže sme spolu boli fakt dlho (čo ani sama doteraz nechápem ako som to mohla vydržať) si somnou plánoval rodinu... Samozrejme ja som nechcela lebo v tom momente by sa môj život skončil.. tak som po dlhom premýšľani a psychickom premahani sa zobrala a odišla ... Urážky boli na dennom poriadku a jak psychické útoky tak boli aj fyzické ... Viem že netreba všetkých hádzať do jedného vreca ale fuj! Žiaľ som zažila asi ten najhorší typ povahy ale hovorím škorpión už v živote nikdy radšej budem celý život sama ...

Katarina,,111

Skorpion,toto znamenie je jednoducho strasne.Ked ho stretnete,tak utekajte,,Zakerni,falosni ludia,teda hlavne chlapi,

Katarina,,111

Skorpion,toto znamenie je jednoducho strasne.Ked ho stretnete,tak utekajte,,Zakerni,falosni ludia,teda hlavne chlapi,

Mirka71123

Ja som skorpionka a sedi na mna vsetko co sa tyka toho dobreho zo zleho mam asi to ze milujem vo vsetkom poriadok...a 100%st---vo vsetkom...milujem parfemy a najma SEXXX!!!!!:P

miska1819

ja som tiez skorpionka a skoro vobec na mna nesedia vlastnosti ktore by som ako skorpion mala mat.skorpioni by mali mat totalne ego a byt sebavedomi ja som presny opak nikdy som si neverila a vzdy som bola skor utiahnuta a hanblivejsia a nesebavedoma.a preto nie som skorpion?moja najlepsia kamaratka od detstva je skorpionka a je uplne ina ako ja.a druha najlepsia kamaratka je levica a pritom vraj skorpion a lev je najhorsia kombinacia.chcela by som byt mozno vistych veciach viac ,,prava,, skorpionka a zacat si verit a netrapit sa stale pre hluposti lebo mam pocit ze moja povaha skor kopiruje povahu ryb ale predsalen povaha cloveka nezavisi len od jeho znamenia ale aj od dedicnych vlastnosti po rodicoch a mnohych inych veci...

lost

ada3334

- no kto si pamata kazdy moj post, vedel by zistit celkom presne datum narodenia :D

tym som myslel pamat :D

tak sme dvaja v tomto znameni, ale mozno je tu viac ich :) teda nas :D

ada3334

lost
pamat? aku pamat?:D
nie, bol to cisto len tip. teda tajne som dufala, ze je tu este niekto okrem mna narodeny v tomto zvlastnom znameni:)))

livia001

ja som tiez skorpionka a len sa smejem na predsudkoch , kt. iny ludia voci nam maju.

mala by som byt pomsty-chtiva, ale ja si len poviem, ze nech sa tomu dotycnemu dari,karma je tu...
mala by som byt ziarliva- bud verim, alebo to nema zmysel.
mala by som byt .... mala by som mat partnera v znameni RYb- hmm mam Vodnara:-) a mala som blizencov a hlavne levov:-))

som hrda na to aka som, som dobry clovek a to si aj moje okolie mylsi o mne. poznam vela skorpionov a medzi nimi su aj dobraci a aj jedna mrcha... tak poprosiiiim vsetkych nas ukamenovat-ved sme SKORPIOOOONI :-)))