interupcia

zuzka24

bella12-ja celkom chapem tomu,co pises.sama mam dieta a nemohla by som tak konak ako chce ona.nezda sa mi to spravne riesenie,rozpravala som sa s nou,no je to jej rozhodnutie.verim,ze potom pride na to,co urobila.nie je uz male dieta.jednoducho ma strach z buducnosti.

bella12

Kamarátka je už asi rozhodnutá, ale nedalo by sa jej pomôcť inak ako potratom? Potrat, rovnako ako dieťa je na celý život, až sa to nebude dať vrátiť späť, aby to neskôr neľutovala. My ženy sme stvorené na to, aby sme rozdávali nádej, radosť, útechu, život, je to v našej prirodzenosti, potratom či si to uvedomujeme alebo nie, ideme samé proti sebe a ubližujeme si. Môže žena vôbec niekedy zabudnúť na to, že bola tehotná, aj keď nemá dieťa? Kamarátka je asi v zložitej situácii, mohlo by však byť pre ňu veľmi bolestné, keby jednu chybu/krivdu nahradila druhou, ešte väčšou. Pred konečným rozhodnutím nech sa ešte pozrie na stránky www.alexisporadna.sk, www.zachranmezivoty.sk, ktoré ponúkajú pomoc tehotným ženým aj v tých najťažších situáciách.

isabella

vacsinou to vykonava lekar ktory je na gynekologii v nemocnici kam ju jej gynekolog posle, priamo jej gynekolog jej to pravdepodobne vykonavat nebude...
pokial viem, lekara si vybrat nemoze, ale ak tam bude lekar ktoreho vyslovene nechce tak ho samozrejme moze odmietnut, len neviem ako sa pokracuje po tom