únava organizmu

Príspevok v téme: únava organizmu
molly392

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť, či mi neviete niekto poradiť, pociťujem stále neskutočnú únavu,spávam 8 hodín denne, chodím cvičiť, snažím sa zdravo sa stravovať, no neustále som unavená, nevládzem, je mi stále zima, mam chladné ruky a nohy, aj keď je vonku 30 stupňov, ja mám končatiny studené ako ľad. Už som skúšala všeličo a nič mi nepomohlo, neviete mi s tým poradiť...ďakujem

Oliz

No podla mna je to len zmenou pocasia, ta unava. To pocitujeme vsetci viacmenej, prechod zo simy do jari byva prudky. Ja som tiez viac utahana ako za inych okolnosti a tazsie sa mi vstava rano,ale myslim si ze o taky mesiac ked sa pocasie ustali, to prejde. A v zdravom zivotbnom style pokracuj!to je super :) aj ja sa zacinam snazit o nejake to fyzicke a psychicke zdravie...

ceky

surová strava je odpoveďou na všetko čo hľadáte: mustwatch.hztz.cz

Odhaľte jednu z najväčších manipulácii civilizácie. Ľudské telo je schopné samohojenia!!! A to z akéhokoľvek stavu. Od nadváhy, únavy, nespavosti až po rakovinu, nádory... Lenže čo by sa stalo farmáciam keby sme prestali byť chorý? Spávne ... ;)

p.s. mám mnoho zaujímavých dokumentov, preto nehávam email...stačí požiadať a určite odpoviem

- mira

Chlad môžeš pociťovať z ochladzujúcich potravín, predovšetkým z tropického ovocia, ale i z domáceho ovocia, ovocných štiav, ochladzujúcich zelenín ako sú papriky, rajčiny, huby, ale i napr. z bieleho tofu zastudena. Ochladzuje i nadmerné pitie, studené jedlá a nápoje.
Unava celková prichádza vtedy, ak je zamedzená cirkulácia energie nielen z uvedených potravín, ale i zo stužených a živočíšnych tukov.

Sex Godess

No tak aspon nieco vylucil, takze asi ani rakovinu nemas (sorry, ale aj takato choroba moze byt dovodom stalej unavy)

Niekde problem bude...skus vitamin B uzivat, ten pomaha pri velkej unave. V prirodnej aj umelej forme, ak to nepomoze, tak zase lekar...

Denzl

a rob si doma kuru teplej a studenej vody.
Raz tepla na 5 min.,potom studena na 5 min. a potom opat tepla.
Rob to kazdy den.....