Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neurologicky problem?

Príspevok v téme: Neurologicky problem?
gitka

ASi dva mesiace pozorujem, ze po prebudeni citim v pravom oku taky zvlastny tlak, mam pocit, ako by sa zvacsilo,nemozem ho otvorit .Musim sa posadit, oko premasirovat a vsetko je v poriadku. Ocny lekar mi povedal, ze oko je v poriadku, ze to bude iny problem. Obvodny sa vyjadril, ze on spava so zatvorenymi ocami.
Situacia ma znepokojuje, lebo dnes mi bez priciny opuchla prava strana tvare , lice pod pravym uchom. Mozno to s tym suvisi??...Alebo je to zanedbatelna vec?

gitka

Dakujem za usmernenie. Bola som u obvodneho lekara znovu, dal mi vymenny listok na neurologicke vysetrenie a tam ma objednali na 16.4..Uvidime....

jedna

treba vysetrenie mozgu. chod za neurologom. treba najprv vymenny listok od obvodneho. ak nema potrebu ta tam poslat sam, neurolog. vysetrenie si ZIADAJ sama.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.