Mam 37 a som zamilovana?

Príspevok v téme: Mam 37 a som zamilovana?
zamilovana

prosim o rady co robit..stracam rozum,som rozvedena treti rok,s exmanzelom som zila zle laska mi roky chybala a teraz sa objavil v mojom zivote clovek-muz..s velkym srdcom,pomaha mi doma davat doporiadku pokazene veci,pride na kavu posediet,porozpravat,iskri to medzi nami riadne,bojim sa lasky,ppotrebujem lasku a cakam stale viac a viac..piseme si na nete obcas,sms skoro kazdy den,lenze on je v podctate zadany ma priatelku ale nezije s nou ruzovo,citim ze patrime k sebe,no mam strach zo vsetkeho a nedokazem na nic ine mysliet lne na neho.co mam robit?ako si odputat mysel od tohto muza?dajde mi nejaky typ rosimmmmmm.

0vecka

nj len vies mna sa vzdy dotknu taketo reci od niektorych slecien lebo to tak fakt nieje :-P kolkokrat som si vysiel z holkou von a proste ma nejako nechytila tak som sa na to vykaslal :)

to potom vyzera ze chlap sa cpe tam kde sa mu zadari...

jajka001_

keby nemal zaujem tak by nepomahal atd. ved pise ze to tam iskrí atd takze...no mozno bude len sex, a co ved aj to moze byt ne? :)

0vecka

2 jajka001 to je trosku silne tvrdenie ... to ze chlap prejavi zaujem este neznamena ze ak zena bude xciet tak z toho nieco bude :)

zamilovana

mozno neposobim prejavom na 37,ale to je nepodctatne,neda sa slovami vyjadrit co clovek citi a myslela som ze nazori ludi mi tu nejak pomozu,som typ zeny ze sa bojim davat najavo ze mam zaujem o muza cakam a nechavam sa dobijat,no niekedy by som uz najradsej bola keby sme boli spolu ako par a nemam trpezlivost cakat na neho asi celkom neviem co chcem a mam zmiesane pocity a potrebujem to niekde vyjadrit,takze tak.

jajka001_

nepôsobíš na 37 tým prejavom
a ak neklameš - čo je na tom že si zamilovaná ? ste obaja slobodní, môžete robiť čo uznáte za vhodné. ak ti pomáha a neklape mu to s frajerkou asi má o teba záujem nie?