nevyrovnana s rozchodom

Príspevok v téme: nevyrovnana s rozchodom
sulvia

Asi pred dvomi rokmi sme sa rozisli s byvalim priatelom, ktory bol pre mna vsetkym. Bolelo to no nechcela som si npriznat ze mi ublizil, tvarila som sa ze je to ok, no nebolo. Po case sme zacali chodit zasa spolu von, obcas sme si dali pusu no nic viac...Nasla som si priatela - rozisli sme sa a ja som sa zasa trapila nad predchadzajucim aj pocas vztahu som nanho stale mylela... Teraz je to tazke, obcas sa stretneme blbneme do takej miery ze si myslim ze sa to vsetko vrati no vzdy je to rovnake, nevrati sa nic a ja sa iba trapim.... Poradte ako dalej.... som uz bezradna

Devil53

Rozisla som sa z priatelkou ano je to spravne...a neviem sa s tym vyrovnat...tak sa snazim a nejde to:-(mam pocit ze umieram..snazila som sa to dat dokopi ale uz nema zaujem:-(nezvladam to!!!:-(

veronikaa

netreba sa obzerat za tym co bolo ..ale pozerat sa na to co bude..tak to je aj s rozchodmi..odhod nostalgicke myslienky!!a bude ti lahsie.

pipinka

sulvia, prepáč, namiesto pipinka som do mena napísala sulvia, ale nemyslela som to tak. Len som to chcela adresovať tebe,už sa to nestane. prepáč

katika88

Sulvia ja si naozaj myslim ze by si mohla najst odvahu a spytat sa jeho ci to nechce dat znova dokopy.Netreba sa spoliehat na reci kamaratov.Nemas tym co stratit lebo takto ked si v neistote a nevies co s vami tak je to este horsie.

sulvia

pipinka - to ti verim, aj ja mam problem ked mame ist spolu niekam von cela partia, bo viem ze tam bude, baby ma tam musia takmer dovliect.... A ked ho nahodou stretnem niekde som cela mim a dufam ze sa nestretneme z oci do oci

pipinka

Mala som priateľa, delilo nás 200 km a ešte bol odo mňa mladší o rok a pol. Ja som mala 18, on niečo po 16 narodeninách...Boli sme spolu len 3 mesiace, ale tie tri mesiace boli nádherné. Skončilo to kvôli jeho mame, ktorá argumentovala diaľkou a mojim vekom. Kedže som nechcela, aby spravil nejakú hlúposť /chcel prísť do mesta kde bývam, utiecť z domu/, tak som mu povedala, že sa musíme rozísť. Rozumný dôvod som nenašla, tak som len zopakovala slová jeho mami...Bola som veľmi smutná, on mi volal ešte ďalší rok.Našťastie, našiel si priateľku /povedal mi, že kvôli tomu, aby prestal myslieť na mňa/,ja som si teiž po roku našla priateľa, s ktorým som dodnes, ale občas si na tú dobu spomeniem. A je to už 5 rokov dozadu... A ked som ho raz minulé leto stretla v našom meste, strašne sa mi rozbúchalo srdce. Neviem či ma videl, ale viem, že by som sa mu nevedela pozrieť do očí...

sulvia

Katika88 - nie netusim ako to on chce riesit....a mam hrozny strach sa o tom s nim rozpravat, neviem ako by som to zvladla, a neviem predvidat jeho reakciu. Myslim ze daco ku mne este citi no akoby sa tomu branil... inak jeho naj kamos povedal mojmu naj kamosovi ze jedine riesenie aby sme boli konecne obaja v pohode je to aby sme sa dali zasa dokopy...Lenze kamos sa ho pytal ze ci nemysli be by sme to dali dokopy a vraj mu povedal ze nie, no neviem ci je to prevda alebo kamos nechce aby som sa dalej nad tym trapila...
Sjella - no, mam otestovane ze prerusit kontakt nepomaha....pokial cely den makam a nemam cas mysliet da sa to par dni no potom si spomeniem a chodim ako telo bez duse... a to aj po takej dlhej dobe