Rozchod

Príspevok v téme: Rozchod
jarabica123

po siestich rokoch som sa rozisla so svojim priatelom, veelmi to boli, najma ked som sama ked som vonku s ludmi, tak na to tak nemyslim, ale ked so sama hotovo, placem a placem:((zacali sme spolu bývat, uz pred tym asi rok to nevyzeralo ruzovo, ale myslela som si, ze ked zacneme spolu byvat vsetko sa zlepsi, no naopak, stale to slo dolu vodou, az som sa rozhodla, ze tto definitivne ukoncim, nebral ma ako zenu, nevazil si ma, nevsimal si ma, a uz ani sex nechcel, a pri tom mi chybali upplne malickosti, objatie, pohladenie ako kazdej zene, teraz je z toho nestastny, snazi sa to zachranit, ale ja uz nechcem nevladzem uz dalej, uz je toho vela len som sa trapila a na co taky vztah?? a lepsie to ukoncit teraz ako potom keby mali prist deti, neviem ako to vysvetlim aj rodicom, su na neho zvyknuty, ale musia sa s tym zmierit, tazke to je ten zivot:((mame i spolocny byt, nechce ho predat, chce si ho nechat, len sa bojim ako to bude sam financne zvladat, achh, zajtra sa balim a odchadzam, bude to tazke ved som s nim stravila skoro kazdy den:((

kristinaWWW

... Strata.. nenavidim to slovo . Nenavidim , pretoze znamena definitivny koniec niecoho .. Strata niecoho co malo svoj ZACIATOK ... Pamatam si na ten nas. Pamatam na den ked sme sa spoznali . Pripada mi to ako vcera. Tak dokonale si ta viem vybavit. Vidim ta ako sedis oproti mna a je nam tak uzasne . Lebo sme mali jeden druheho . Pamatam si aj na casy potom . Na tie dni a mesiace ktore nasledovali .. Nikdy na to obdobie nezabudnem . Mozno ty ano ale ja nie . Lebo to sa neda. Lutujem ze sa to neda vratit...Cybas mi a boli ma ze nie sme spolu . Skoda ze je to takto . Lebo sme mali ine plany. JA viem co bolo a aj ty vies co bolo .. A dnes uz nie je nic. Iba obrovske prazno v mojom srdci ktore sa snazim skryt za hranym usmevom na tvari. Vidim ta aj teraz . Aj teraz , ako sa smejes ako mi nieco rozpravas. A ja ta vnimam , vnimam tie pocity . CAsto na teba myslim. Rozmyslam ako sa asi mas... Tazko sa zije bez cloveka ktory pre vas znamenal tak velmi vela. Vies ako ma to boli , to co som ti vtedy povedala , tu blbost ktoru som spravila. Nevies. Lebo ti je to uz jedno . V mojom srdci si stale a myslim na teba .... Toto by si mi nikdy neuveril . Ale je to tak . Bud stastny laska!!! .....Nenavidim pocit ked mi tak velmi chybas...

....Nemala som to kam dat .. Ver ze viem ako ti je !!!....

purblanka

kúp si niečo pekné na seba,zmen účes,zabudni na neho,a hlavne sa usmievaj,svet bude ovela krajší,a ľudia budu v tvojej prítomnosti radi.:)

purblanka

ak to tak bolo,urobila si dobre.Neráp sa,a hlavu hore.6 rokov je naozaj dlhá doba,aj ja som chodila so svojim 5 rokov,a velmi som sa trápila.Čím skôr zabudneš,tým lepšie pre teba.Nájdi si koníčky,rob čo ťa baví a teší,chod na aerobic,to je to najlepšie,tam sa odreaguješ,a hlavne nerozmýšľaj čo bolo,aj ked sa to nedá.Všetko bude dobre,neboj.:)

Lillss

Presne zbal sa a chod prec.. naco sa staras ako to bude zvladat financne? ked si ta nevsimal, vykaslal sa na teba a mozno mal/ma aj ine pri tebe...