Pracovny pohovor - 5 dobrych a zlych vlastnosti

Janulik33

Suhlasim s Ovecka. Bohuzial, dnes to tak na pohovoroch chodi. Oni presne vedia co chcu pocut a ked im to nepovies, tak mas smolu. Vyhrava ten, co sa viac pcha do zadku, hoci ani nema v hlave filipa. Mozes mat neviem ake vzdelanie a skusenosti, ak sa nevies predat, tak mas smolu. Ostatni sice pekne pisu - silne slova, ale keby boli dlho nezamestnani a situacia by ich tlacila zobrat hocijaky flek, ine kaleraby by kecali na pohovore, len aby dostali mieto, o kt. sa uchadzaju.

0vecka

no podla mna hej ... ty si teoretik ale tento svet tak nefunguje ... :-P bohuzial ... niekde som cital ze prakticke znalosti teda vediet nieco urobit su len z 20tich percent potrebne zvysnych 80 je o tom ako to vies podat... inymi slovami treba sa tvarit chytro a zarobis viac ako niekto kto naozaj chytri je ale sa tak netvari

lost

taky chytak stoji za giganticky PRD ( a cela tato psycho saskaren )

co ak je clovek, napr super inteligentny PC hacker nekomunikativny a vdaka tomu na pohovore pohori? ale mohol by firme zarobit miliony?

ja by som na nom povedal:

Píni, dva tyzdne budem u vas pracovat zadarmo a potom ma bud vyhodite, alebo poslete pracovnu zmluvu na podpisanie.

0vecka

no ja som sa rozpraval s ludmi ktory takto brali inych do zamestnania a to nemyslim personalistov ale nejaky stredny vyssi manazment... oni potrebuju mat pocit ze sa jedna o cloveka ktory bude robit obcas aj nadcasy ... a nebude zrazat pracovnu moralku nejakymi recami ze ho to nebavi a nexce sa mu ... aj ked su to len rozpravky ale s opacnym pristupom sa sance znizuju ze ta zoberu... inaq taketo otazky daaju iba personalisti aspon ja osobne som sa s tym este nestretol u normalnych zamestnancov a su to skor psychologicke chytaky ...

AdamKrt

0vecka Dnes 18:05 - toto moze ocakavat nejake prave vystudovane personalisticke ucho. V prvom rade ide o prachy a kazdemu je ukradnuta robota. Tak ako zamestnancovi zamestnavatel, tak opacne.

Ak si zamestnavatel mysli, ze za par supiek mu budu vyskakovat zamestnanci od radosti a pojdu sa pretrhnut, tak je bud slendrianske ucho, alebo blb. A kto by uz tolko tuzil po praci v ktorej dostane ledva zaplatene a ma sa tvarit este hogofogo ?

Povedal by som to asi tak, ako smajliQa
Dnes 18:51

Rozumnemu cloveku je jasne, ze hodnotenie ludmi, ked sa ma clovek hodnotit sam seba, bude neobjektivne.

smajliQa

by som im normalne na rovinu povedala.. ze a co odo mna cakate ze vam tu teraz ake zle vlastnosti vymenujem,? ziadne nemam, a ak hej, tak na ne pridete, a mozte mi dat padaka ak vam budu prekazat, inak vam je to na nic, ci ich poznate alebo nie.. kazdy clovek sa aj tak inak sprava v praci a doma...

poovedz im ze by ich mali zaujimat tvoje kvality, znalosti a dobre vlastnosti a nie to negativne...