Prvý sex, kedy,kde a či sa Vám to páčilo

Andrej12

to som si myslel aj ja a v osemnastich prisla ta prava a som stastne uz zasnubeny zamilovany az po uska pockaj si a dojdeto a nebudes vedet ani jako uvidis

Andrej12

giginka mas este cas skus najst praveho a nech to je zlasky lebo potom to budes llutovat setry si to ozaj ta to bude neskor mrzet tak jak mna ze si neprisla o to stym koho naozaj mmilujes a na toho byvaleho sa vyser toho do toho nic

giginkaa

ja som este panna a mam 16. horsie ze uz by som niekoho chcela lenze tak nejak neviem si niekoho ulovit a mam male sebavedomie plus byvaly mi stale vypisuje a bojim sa co by spravil keby sa o niekom nieco dozvedel :_(

Andrej12

hanbim sa za prvi sex lebo bol pritomny aj alkohol a nebolo to z lasky bolo to v 16 a mam teraz vazny vstach a sere ma to ze som si nepockal nanu :(

kvietok23

ja som mala prvy sex presne po mesacnom randeni, mala som 19, on 22. bolo to v aute. sice ziadna romantika, ale doteraz nato obaja spominame :) nas vztah to posunulo a OHROMNE POSILNILO :) a myslim, ze som o nic neprisla, ked som sa prvykrat milovala az v 19...praveze naopak...vela som tym ziskala...a dalsia vec- on si ma neskutocne vazi za to, ze som svoje panenstvo dala prave jemu, pretoze do poslednej chvile neveril, ze som v takom veku naozaj panna :)

akinom007

18.4.2003 bol velkonocny piatok, obaja sme mali 17-nast a pre oboch to bolo prvy krat. Bolo to fajn, boli sme riadne vzdruseny, mali sme dlhociznu predohru, ABSOLUTNE NIC MA ANI LEN NEZABOLELO ani sin NEKRVACALA. Bolo to super, taky novy pocit,nove vzrusenie, akurat ot bolo velmi kratke samotny pohl.styk:))

REAA

Ja som prvý sex zažila presne 10. augusta 2007, =D presne si to pamätám. To bolo s vtedajším priateľom na onkologickom tábore. Obaja sme mali vtedy 16. Bolo to popravde nič moc, úplne na prd, ale nevadí, aj tak som nemohla čakať nič dokonalé, keď pre nás oboch to bolo prvýkrát. =D